Rockowania. Do wygrania jest 5 tys. zł i koncert live

0
20
pixabay.com

Zbliża się finał trzeciej edycji Wojewódzkiego Przeglądu Zespołów Rockowych „Rockowania 2018”. O główną nagrodę powalczy siedem zespołów z całego województwa.

Sześciu finalistów – Michał Czarnecki, Cathleen, Scarmclaws, SamoHa, Amnestia i Syndrom – zostało wyłonionych w eliminacjach powiatowych, które Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Białymstoku, organizator przeglądu, przeprowadzał od kwietnia tego roku. Siódmy uczestnik finału to grupa With All Your Strenght – zwycięzca głosowania internetowego na ostatniego finalistę.
– To już trzecia edycja naszego przeglądu, a poziom cały czas mamy bardzo wysoki – przekonuje pomysłodawca Rockowań Cezary Mielko, zawodowo dyrektor WOAK, a prywatnie perkusista w zespole Bright Ophidia. – Tegoroczny finał zapowiada się naprawdę emocjonująco, bo nie ma zdecydowanych faworytów. Wystąpi siedem  mocnych składów i każdy werdykt jest możliwy.
Oprócz Cezarego Mielki w jury finału zasiądą przedstawiciel Polskiego Radia Białystok – partnera przeglądu i fundatora nagrody specjalnej, czyli koncertu live na antenie radia – oraz Grzegorz Kupczyk, legendarny polski wokalista i muzyk.
Finał Rockowań odbędzie się 20 października w Spodkach WOAK przy św. Rocha 14 w Białystoku. Część konkursowa rozpocznie się o godzinie 15:00, a od godz. 19.00 zagrają goście finału: Rock Paper Sister, zwycięzca poprzedniej edycji: Gypsy Caravan oraz – jako gwiazda imprezy – Grzegorz Kupczyk i zespół CETI.
Bilety w cenie 20 zł (przedsprzedaż) są do nabycia w obu siedzibach WOAK: przy Kilińskiego 8 i św. Rocha 14. W dniu koncertu będą o 10 złotych droższe.
Więcej informacji o Rockowaniach można znaleźć na stronie przeglądu: www.woak.bialystok.pl/rockowania.

Podziękowania za foto dla Kolizyjne Podlasie

Zaciekawił Cię ten artykuł?
Polub nasz serwis, zmotywuje nas to do jeszcze efektywniejszej pracy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here