Helios prezentuje nocne seanse na Halloween!

0
26

Najstraszniejszy dzień w roku zbliża się wielkimi krokami! Z tej okazji sieć kin Helios zaprasza fanów mrożących krew w żyłach horrorów na wyjątkowy, jedyny w swoim rodzaju… Halloween Maraton. Do wyboru kinomanów dostępne będą aż dwa zestawy strasznych filmów, w dwóch terminach!

W tym roku na NMF Halloween składa się aż osiem przedpremierowych tytułów, wybranych specjalnie na tę okazję, tylko dla Widzów kin Helios. W dwóch zestawach znalazło się po cztery filmy emitowane wyłącznie podczas tych dwóch nocy. Widzowie mogą wybrać spośród dwóch terminów – 26 i 31 października, wszystkie seanse w ramach projektu Halloween Maraton rozpoczną się punktualnie o godzinie 23:00.

W pierwszym zestawie zostaną zaprezentowane tytuły, których jedynym celem jest… śmiertelnie wystraszyć każdego Widza, nawet najwytrawniejszych fanów gatunku… Na pierwszy ogień – „Suspiria”, następnie „Nocne Istoty” i „13 kamer”, a na zakończenie – „Wyleczeni”. Druga propozycja to również prawdziwa uczta dla miłośników filmów grozy. Widzowie zobaczą „Oblicze Mroku”, „Duch Śmierci”, „Poroniony” oraz „Mrok”.

Czy znajdą się tacy, którym wystarczy odwagi na obejrzenie obu zestawów filmów? Zapraszamy do zakupu biletów na najbliższe seanse z cyklu NMF w kasach kin w całej Polsce oraz na stronie internetowej: www.helios.pl/nmf_halloween2018. To będzie wyjątkowa, pełna grozy uczta filmowa w dwóch odsłonach!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here