Bramy reklamowe – gdzie warto je umieścić i kiedy

Aktywność na świeżym powietrzu jest coraz lepiej promowana. Są to różne okazje i spotkania, które oczywiście potrzebują odpowiedniej oprawy. Dostrzegają to agencje reklamowe, szukające sposobów na dotarcie do potencjalnego klienta. Jak jednak zrobić to w sposób skuteczny, a jednocześnie prosty w realizacji? Do takich właśnie projektów tworzone są bramy reklamowe.

0
37

Gdzie używane są bramy reklamowe?

Przeważnie możemy takie konstrukcje zauważyć na imprezach sportowych. Na wszelkiego rodzaju zawodach i spotkaniach promujących aktywność fizyczną. W tym wypadku brama taka może stanowić ozdobę startu lub mety. Jeżeli jest to dłuższy odcinek, jaki muszą przemierzyć sportowcy, można takie reklamy umieszczać na trasie wyścigu. Jest to bardzo dobrze widoczny element zarówno przez widzów, jak i podczas transmisji sportowych. Często spotykane jest stosowanie bram jako ozdoba podium dla zwycięzców. Czy jednak tylko zawody sportowe mogą być miejscem na ustawianie takich elementów? Jako nośnik reklamy to idealne rozwiązanie na inne imprezy masowe i spotkania w plenerze. Ich dowolna aranżacja pozwala na dopasowanie oferty do wszystkich zleceń, jakie mają firmy. W zależności od stylu mogą one nawiązywać do marki lub logo przedsiębiorstwa.

Zmienia się ich model używania i oprócz imprez sportowych używanie są na spotkaniach biznesowych i konferencjach. Oczywiście z dopasowaną do specyfiki takich spotkań bardziej stonowaną kolorystyką.

Czemu bramy są tak popularne?

Firmy zauważyły potencjał, jaki jest w bramach reklamowych. Są one lekkie i mobilne. Stąd nie potrzeba dodatkowych zgód i pozwoleń na ich montaż na terenie imprezy sportowej lub spotkania firmowego. Pozwala to na szybką realizację zlecenia, jak również sprawny transport i przewożenie ładunku. Zmniejsza to ilość zaangażowanych w prace techniczne osób i środków transportowych. Duża powierzchnia nadruku daje możliwości kreowania dowolnego wyglądu grafiki co w połączeniu z dowolnym kształtem może być ciekawym nośnikiem reklamy. Przez swoją wielkość i miejsce ustawienia konstrukcje takie są bardzo widoczne, co w przypadku działań promocyjnych jest kluczowym elementem. Bramy reklamowe zamówisz w sklepie Invetnini.

Szukając nowoczesnego środka promocji firmy, powinny sprawdzić ofertę bram reklamowych i dopasować je do swoich potrzeb. Ciekawa stylistyka i prosty montaż pozwolą na dotarcie z przekazem firmowych bezpośrednio do potencjalnego klienta. Wpływa to oczywiście na budowanie wizerunku i marki, jaką produkuje przedsiębiorstwo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here