Białystok – Obywatelskie zatrzymanie pijanego kierowcy

0
121

Dzięki wzorowej obywatelskiej postawie nieodpowiedzialny kierujący został wyeliminowany z ruchu drogowego. Trzej mężczyźni uniemożliwili mu dalszą jazdę. Jak się okazało, kierowca volkswagena miał w organizmie 1,7 promila alkoholu. Teraz dalszym losem 67-latka zajmie się sąd.

Dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku, w miniona sobotę, przed godziną 16, otrzymał zgłoszenie dotyczące uszkodzenia płotu przez samochód manewrujący na parkingu. Do zdarzenia doszło w gminie Tykocin. Kierowca volkswagena uderzył z impetem w ogrodzenie i próbował odjechać z miejsca kolizji. Całe zdarzenie widzieli świadkowie- 3 mężczyzn, którzy skutecznie uniemożliwili kierowcy ucieczkę. Na miejsce interwencji natychmiast zostali skierowani mundurowi z białostockiej drogówki. Nieodpowiedzialnym kierowcą okazał się 67-latek. Wstępne badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna ten miał 1,7 promila alkoholu w organizmie. Teraz jego dalszym losem zajmie się sąd.

Dzięki wzorowej obywatelskiej postawie mężczyzn, którzy uniemożliwili dalszą jazdę nieodpowiedzialnemu mężczyźnie, pijany kierowca został wyeliminowany z ruchu, a dzięki temu prawdopodobnie nie doszło do tragedii.


Zaciekawił Cię ten artykuł?
Polub nasz serwis, zmotywuje nas to do jeszcze efektywniejszej pracy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here