Radzimy jak wybrać dobry materac – Zadbaj o swoje zdrowie!

Specjalnie dla Państwa zdrowia i wygody - rozmawiamy z koordynatorem sprzedaży hurtowej materacy Koło Grzegorzem Kapica. Pan Grzegorz radzi jak wybrać odpowiedni dla siebie materac; Wybór materaca to sprawa bardzo indywidualna. Każdy z nas ma inne poczucie komfortu, potrzebuje innego wsparcia dla kręgosłupa, a nawet innych wymiarów materaca.

0
138

Na rynku dostępnych jest dużo modeli materacy, które różnią się między sobą wypełnieniem, strefami twardości, a także dodatkowymi właściwościami. Każda z tych cech może mieć znaczący wpływ na komfort i jakość snu. Na początek warto się więc zastanowić, jakie modele będą nas najbardziej interesować. W naszych salonach w Białymstoku www.fat-design.pl pracują ludzie wyszkoleni w tym zakresie, którzy zawsze służą pomocą klientowi. Wydawałoby się, że każdy sprzedawca służy pomocą i nic w tym dziwnego ale jednak realia na naszym białostockim rynku pokazują coś zupełnie innego. Dobrze dobrany materac do podstawa zdrowego snu dlatego nie jest łatwo wybrać ten idealny dla nas a zadaniem doradcy jest znaleźć ten właściwy i wytłumaczyć dlaczego akurat ten. W naszych salonach pracują przede wszystkim doradcy a następnie sprzedawcy bo w tej kolejności należałoby to wymieniać . Tak więc jak Państwo widzą nie da się odpowiedzieć jednoznacznie na pytanie jaki jest najlepszy materac. Nawet najdroższy na rynku produkt wykonany z najlepszych materiałów nie musi gwarantować dobrego i zdrowego snu. Trzeba zatem się pofatygować do sklepu, położyć się na każdym i podczas rozmowy z doradcą wybrać ten najlepszy.

Nasza firma brała również udział w kilku programach telewizyjnych kręconych przez TVP3 Białystok w tej tematyce.( link poniżej ) Znajdziecie tam wiele cennych wskazówek czym należy się sugerować przy zakupie materaca jak i też łóżka do naszej wymarzonej sypialni.

 

Filmy które też pomogą w doborze odpowiedniego materaca
https://bialystok.tvp.pl/39351243/06102018
( nasz wywiad od 6 minuty )
https://bialystok.tvp.pl/38177120/zdrowie-na-lato-22072018
( nasz wywiad o 7.23 minuty )
https://bialystok.tvp.pl/37071511/04052018

https://bialystok.tvp.pl/36341764/strefa-designu
( nasz wywiad od 8.23 minuty )

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here