„Miłość jest wszystkim” Już od dzisiaj na ekranach kin Helios!

0
52

Święta to czas radości i spokoju, ale przygotowania do nich to prawdziwy chaos… Chaos, który może zburzyć doskonałe plany oraz uruchomić lawinę wyjątkowych zdarzeń. Sieć kin Helios zaprasza na premierowe seanse filmu „Miłość jest wszystkim” w gwiazdorskiej obsadzie od dzisiaj tj 23 listopada.

W najnowszej komedii czas przedświątecznej gorączki rozpocznie się wraz z przypłynięciem do miasta niezwykłego Świętego Mikołaja. Dalej będzie już tylko ciekawiej. Romans z najpopularniejszym polskim piłkarzem spotka tę, której nikt nie nazwałby fanką futbolu, sekrety zamieszają w niejednym małżeństwie, a dopracowany w każdym szczególe ślub będzie mieć zaskakujący finał.

Czy gwiazdor futbolu złamie kolejne serce? Co wyniknie z zakazanego romansu? Kto ucieknie sprzed ołtarza? I najważniejsze: czy Święty Mikołaj uwierzy w miłość? Odpowiedzi na te pytania poznamy już w najbliższy piątek, na ekranach kin Helios! To piękna historia ku pokrzepieniu serc. Miłość jest wszystkim – wystarczy tylko w nią uwierzyć! W rolach głównych występują: Olaf Lubaszenko, Agnieszka Grochowska, Jan Englert, Eryk Lubos, Joanna Kulig, Mateusz Damięcki, Maciej Musiał, Leszek Lichota, Aleksandra Adamska, Julia Wyszyńska, Marcin Korcz i Joanna Balasz.

Sieć zaprasza na premierowe seanse w całej Polsce, szczegóły oraz repertuar dostępne są na stronie: www.helios.pl/mjw. W najbliższe święta Widzowie zakochają się
w magicznym Gdańsku i nowej, romantycznej komedii!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here