Pożar drewnianego domu w gminie Szudziałowo

Dzisiaj około godziny 05:00 w gminie Szudziałowo doszło do pożaru drewnianego domu. Na szczęście mieszkańcom udało się bezpiecznie opuścić palący się budynek.

Nowy rok nie dla wszystkich rozpoczyna się szczęśliwie. W gminie Szudziałowo w godzinach porannych,  doszło do pożaru  drewnianego domu jednorodzinnego

W domu w momencie zdarzenia znajdowało się  małżeństwo z dzieckiem. Na szczęście, mieszkańcom udalo sie bezpiecznie opuścic budynek jeszcze przed przybyciem straży pożarnej.

W działaniach brały udział trzy jednostki z JRG Sokółka oraz Jednostki OSP z Krynek, Szudziałowa oraz Starej Kamionki.

Według wstępnych informacji Dom po pożarze najprawdopodobniei nie będzie nadawał się do zamieszkania.

Foto OSP Krynki