„Miszmasz czyli Kogel Mogel 3” w kinach Helios!

0
76

Miszmasz czyli Kogel Mogel 3 w kinach Helios!

P remiera trzeciej części kultowej serii, na którą fani czekali niemal 30 lat, zbliża się wielkimi krokami! Jak zamienić pomidor w broń masowego rażenia? Kto sypia z Szakirą? I kto morduje na wsi krasnoludki? Odpowiedzi na te pytania Widzowie kin Helios znajdą w nowej, zwariowanej komedii „Miszmasz czyli Kogel Mogel 3”!

Na ekranie królować będą postaci doskonale znane
z poprzednich części trylogii i plejada gwiazd w zupełnie nowych rolach. Grażyna Błęcka-Kolska, Ewa Kasprzyk, Zdzisław Wardejn, Aleksandra Hamkało, Maciej Zakościelny i Anna Mucha zapraszają do kin na komedię taką jak dawniej!

W „Miszmaszu czyli Koglu Moglu 3” główna bohaterka Kasia nadal mieszka we wsi Brzózki i walczy
z niechcia­nym zalotnikiem Staszkiem Kola­są. Do Polski wraca niespodzie­wanie jej syn Marcin i od razu wpada w kło­poty. Chłopak ma pomysł na nie­codzienny biznes… W tym czasie w Warszawie
w rodzinie Wolań­skich wybucha kryzys. Wolań­ska – celebrytka i słynna sekstrenerka – wydaje kontrowersyjną książkę. Jej bliscy – mąż i córka Agnieszka – buntują się i uciekają z domu. Postanawiają najpierw odwiedzić Piotrusia, który dziś wiedzie wygodne życie u boku żony Marleny. Następnie ruszają w nieznane, a finał tej wycieczki znów przejdzie do legendy!

Już w najbliższy piątek Widzowie kin Helios poznają dalszy ciąg przygód Kasi, ekscentrycznej rodziny Wolańskich oraz pozostałych bohaterów zwariowanej komedii
i sprawdzą, ile jest prawdy w powiedzeniu, że rodziny się nie wybiera, a stara miłość nie rdzewieje… Szczegółowe informacje dostępne są na stronie:
www.helios.pl/miszmasz.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here