Cenne zwycięstwo ATS east rent Białystok w najwyższej lidze tenisa stołowego

0
22
20.01.2019 w niedzielę zawodniczki ATS east rent Białystok odniosły bardzo cenne zwycięstwo w najwyższej lidze tenisa stołowego. Pokonały Karpaty Krosno 3-1. Był to mecz niesamowicie ważny dla białostoczanek w kontekście walki o utrzymanie w lidze. W pierwszej rundzie lepszy okazał się zespół z Krosna w stosumku 3-0 i to on był faworytem tego starcia.. Zadanie więc nie było łatwe ale zawodniczki ATS stanęły na wysokści zadania i zasłużenie pokonały rywalki. Dwa punkty zdobyła Ewa Jurkova, a jeden Jarosława Prihodko. Wychowanka Akademii i kapitan drużyny Gabriela Dyszkiewicz przegrała swój mecz dość pechowo prowadząc w 5 secie
7-2 i 9-5. Nie miało to jednak wpływu na losy spotkania.
       Cieszymy się ze zwycięstwa i walczymy dalej – mówi trener Karol Dyszkiewicz. Wiedziałem przed meczem, że dziewczyny są dobrze przygotowane i wierzyłem w  zwycięstwo. Przygotowywaliśmy się do tego spotkania dość mocno i wszystko zadziałało. Chciałem też podziękować kibicom za wsparcie i doping.
       Teraz przed zawodniczkami ATS east rent Białystok,1 lutego wyjazd do Lidzbarka Warmińskiego, a następnie bardzo ważny mecz z Mrks Gdańsk ,10 lutego w Białymstoku o godz:16.00. Po wynikach widać, że zespół ATS to już inny poziom i w każdym meczy Ekstraklasy jest w stanie powalczyć o punkty. Przez ostatni rok zawodniczki zrobiły ogromne postępy i oby tak dalej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here