ZATRZYMANI ZA POSIADANIE NARKOTYKÓW

Policjanci zatrzymali dwie osoby przebywające w jednej z piwnic w budynku w Kleosinie. Mundurowi znaleźli siedem foliowych torebek z zawartością marihuany. Teraz dalszym losem kobiety i mężczyzny zajmie się sąd.

Dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku, wczoraj po godzinie 18.00, otrzymał zgłoszenie o tym, że na ulicy Kraszewskiego w Kleosinie w jednej z klatek schodowych przebywają osoby, które zaczepiają przechodniów i są wobec nich agresywne. Na miejscu natychmiast pojawiły się dwa policyjne patrole. Mundurowi przeczesując rejon bloku w jednej z klatek przy wejściu do piwnicy wyczuli zapach palonej marihuany. Funkcjonariusze w jednej z piwnic ujawnili dwie osoby: 25-latka i 22-latkę. W pomieszczeniu, w którym przebywali mężczyzna i kobieta, funkcjonariusze znaleźli 7 torebek foliowych z suszem o łącznej wadze ponad 22 gramy. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że jest to marihuana. Minioną noc zatrzymani spędzili w areszcie, a teraz ich losem zajmie się sąd.