Pozwól, aby Białystok cię zaskoczył – z Warszawy wybierz się tam pociągiem PKP Intercity!

Białystok to malownicze miasto, w którym mieszają się przeróżne kultury. To także miejsce licznych festiwali artystycznych, teatrów, wystaw. Jest to też przestrzeń ludzi młodych, w której znajdują się niemalże wszystkie możliwe uczelnie, od Akademii Teatralnej, po Politechnikę Białostocką. Być może to niepozorny kierunek, ale jakże może zaskoczyć! Kup bilet PKP Intercity z Warszawy do Białegostoku i w nieco ponad dwie godziny dojedź do stolicy Podlasia - daj się ponieść energii tego miejsca!

0
96

Koleją po wielkie wrażenia

Wydawać by się mogło, że na wschód od Warszawy nic ciekawego nie może się dziać. Nic bardziej mylnego! Białystok to idealna destynacja dla ludzi ciekawych świata – może słyszałeś np. o Up To Date Festival, który sprowadza z całej Polski fanów muzyki elektronicznej oraz hip-hopowej? Tak, ma on miejsce właśnie w oddalonym od Warszawy o niecałe 200 kilometrów Białymstoku. Takich artystycznych wydarzeń odbywa się tam całe mnóstwo, dlatego warto już dziś zaplanować swoją podróż do stolicy województwa Podlaskiego. Jeśli chcesz, aby przebiegała komfortowo, zdecydowanie wybierz kolej. Czym pociągi PKP Intercity przeważają m.in. nad pokonaniem trasy samochodem czy też autobusem?

  • Wygoda – swobodnie możesz oddać się błogiemu relaksowi z ulubioną książką czy też najnowszym odcinkiem serialu, od którego nie możesz się oderwać. Nie bój się o brak baterii w laptopie, bo nie będzie problemu ze znalezieniem gniazdka elektrycznego do jej podładowania. Spokojnie, film nie zatrzyma ci się w najlepszym momencie!
  • Troska o twoje potrzeby – nie musisz już pędzić na pociąg, chwytając w biegu pierwszy z brzegu batonik, w obawie o to, czy nie padniesz po drodze z głodu. Na trasie do Białegostoku możesz posilić się w wagonie restauracyjnym, który oferuje ciepłe i smaczne posiłki.
  • Niska cena – koszt przejazdu drugą klasą, dla osoby korzystającej z taniomiastowego biletu normalnego, to 30 zł. Jeśli zaś jesteś studentem, zapłacisz 14,70 zł – to mniej niż wydasz na kawę w jednej z modnych kawiarni!
  • Wybór połączeń – to trasa, na której PKP Intercity oferuje liczne przejazdy. Możesz całkowicie dostosować je do swoich potrzeb i podróżować niezależnie od dnia tygodnia czy godziny.
  • Krótki czas podróży – 2h 11 minut to długość przejazdu pomiędzy stolicą a Białymstokiem. Nieraz zdarza się, że w tym czasie nie uda się przejechać z jednego końca Warszawy na drugi, a ty pokonujesz prawie 200 kilometrów!

Nie ma miejsca na nudę!

Warto też pamiętać, że jeżeli akurat nie masz ze sobą książki, a tablet został na stoliku w domu, PKP Intercity może zaoferować ci inną rozrywkę. Nie tylko taką, która bawi i sprawia przyjemność, lecz także zapoznaje z kulturą i dziejącymi się na bieżąco wydarzeniami. Czy znasz magazyn pokładowy ,,W Podróż z PKP Intercity”? To miesięcznik, który znajdziesz m.in. w pociągach Express InterCity (EIC), ale też na dworcach kolejowych w Centrach Obsługi Klienta PKP Intercity czy punktach informacyjnych. Jeśli jednak nie masz na to czasu przed podróżą, nic straconego. Możesz również pobrać magazyn w wersji mobilnej, a znajdziesz go na stronie internetowej przewoźnika oraz w ogólnodostępnych aplikacjach.

Dlaczego warto go czytać i co możesz w nim znaleźć? Są tam zarówno wywiady z gwiazdami, jak i krótki przewodnik po takich miastach, jak chociażby Paryż. Przeczytasz też pełne inspiracji historie ludzi z całego świata oraz zobaczysz, jakie wydarzenia czekają na ciebie w danym miesiącu. Kto wie, być może akurat dowiesz się stamtąd, o którymś z białostockich wydarzeń? Jeśli tak, to niewątpliwie będziesz już wiedział, jak się na nie dostać – pociągiem oczywiście!

Dowiedz się więcej o podróży na trasie Warszawa-Białystok, którą szybko, tanio i komfortowo możesz zaplanować wspólnie z PKP Intercity – sprawdź stronę przewoźnika i kup swój bilet!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here