W CIĄGU DOBY W RĘCE POLICJI WPADŁO 9 OSÓB POSZUKIWANYCH

0
128

W ciągu kilkudziesięciu godzin białostoccy policjanci zatrzymali 9 poszukiwanych. Wszyscy od dłuższego czasu ukrywali się przed wymiarem sprawiedliwości. Wśród nich są osoby poszukiwane listami gończymi, nakazami aresztowania oraz osoby podejrzane o przestępstwa kryminalne.

Tylko w ciągu kilkudziesięciu godzin policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku ujawnili 9 poszukiwanych. Mężczyźni byli poszukiwani listami gończymi lub nakazami doprowadzenia do najbliższego aresztu czy zakładu karnego. Wśród zatrzymanych był 27-letni białostoczanin poszukiwany na podstawie listu gończego, który ma do odbycia karę 106 dni pozbawienia wolności za pobicie. Kolejny z poszukiwanych wpadł w ręce mundurowych tuż po godzinie 7.00 na ulicy Białostoczek. 35-latek poszukiwany był przez prokuraturę w celu ustalenia miejsca pobytu.

W wyniku intensywnych czynności policjanci z Wasilkowa ustalili miejsce przebywania i zatrzymali 29-latka poszukiwanego tym razem przez sąd celem odbycia zastępczej kary 35 dni pozbawienia wolności. Kolejnych dwóch poszukiwanych wpadło na ulicy Dojnowskiej i Pogodnej. Poszukiwał ich Sąd Rejonowy w Białymstoku. 30-latek do odbycia 15 dni zastępczej kary aresztu, a 52-latek z wolnością pożegnał się na 42 dni. Ponadto w godzinach popołudniowych policjanci z białostockiej „dwójki” zatrzymali na ulicy Gajowej 54-latka, który trafił do aresztu na rok. Z kolei policjanci z Łap zatrzymali 57-letniego poszukiwanego do odbycia kary 8 miesięcy pozbawienia wolności na podstawie zarządzenia Sądu za kierowanie w stanie nietrzeźwości.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here