KOLEJNI NIEODPOWIEDZIALNI KIEROWCY WYELIMINOWANI Z RUCHU

0
70

W weekend białostoccy policjanci zatrzymali 9 nietrzeźwych kierowców. Niechlubnym rekordzistą okazał się 31-latek, który prowadził samochód mając blisko 4 promile alkoholu w organizmie. Teraz wszyscy nieodpowiedzialni kierowcy odpowiedzą za swoje zachowanie przed sądem.

W miniony weekend białostoccy policjanci zatrzymali 9 nietrzeźwych kierowców. Niechlubnym rekordzistą okazał się 31-latek, który na ulicy Towarowej prowadzil auto mając blisko 4 promile alkoholu w organizmie. Po sprawdzeniu mężczyzny w policyjnych systemach okazało się, że 31-latek miał cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami mechanicznymi. Kolejnym nieodpowiedzialnym kierowcą, który został wyeliminowany z ruchu drogowego, był  45-latek. Mężczyzna, w sobotę na ulicy Wodociągowej, wjechał samochodem w barierki, a następnie uciekł do lasu. Mężczyznę wytropił policyjny pies. Wstępne badanie alkomatem wykazało, że 45-latek miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Trzeci kierowca, który prowadził samochód na „podwójnym gazie”, to 71-latek. Mężczyna wpadł w ręce policjantów z Łap w sobotę, tuż po 15.00. Wstępne badanie alkomatem wykazało, że 71-latek prowadził auto mając blisko 2 promile alkoholu w organizmie.

Pozostali kierowcy, to osoby w wieku od 22 do 51 lat. Zdecydowali się wsiąść za kółko mając od 0,7 do promila alkoholu w organzimie. Teraz wszyscy kierowcy za swoje nieopowiedzialne zachowanie odpowiedzą przed sądem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here