[CHOROSZCZ] Utrudnienia w ruchu w związku z Biegiem Niepodległości 9 listopada

0
65

Sobota 9 listopada będzie w Choroszczy świętem biegaczy, którzy dla upamiętnienia 100 rocznicy odzyskania niepodległości wezmą udział w chorszczańskim Biegu Niepodległości. W związku z tym na części ulic naszego miasta i gminy będą utrudnienia w ruchu drogowym.

Z ruchu kołowego zostaną czasowo wyłączone w godzinach 11:30 – 13:30:
1. ul. Rynek 11-listopada
2. ul. Mickiewicza do skrętu w ul. Białostocką
3. ul. Białostocka na całej długości, aż do miejscowości Sienkiewicze
4. ul. Zastawie II na całej długości
5. ul. Zastawie I od skrzyżowania z ul. Zastawie II, do skrzyżowania z ul. Piaskową i ul. Dominikańską
6. ul. Dominikańska na całej długości

Wzdłuż Szosy Kruszewskiej trasa będzie wiodła ścieżką rowerową, Szosa Kruszewska będzie otwarta dla ruchu. W miastach przecięcia trasy (w Sienkiewiczach i przy ul. Zastawie II) ruchem będą kierować policjanci, w miejscach przecięcia z drogami dojazdowymi do Oliszek i Barszczewa będą znajdować się strażacy OSP.  Prosimy o dostosowanie się do poleceń policji, a także służb porządkowych. Za utrudnienia przepraszamy i jednocześnie zachęcamy do kibicowania zawodnikom na trasie i przy mecie znajdującej się na Rynku 11-listopada.


W godzinach 11:30 – 13:30 zostanie ponadto skrócona trasa autobusów linii 103, która nie będzie kursowała ulicami Rynek 11-listopada, Dominikańską i Piaskową – końcowy przystanek będzie znajdował się przy szpitalu. 

gazeta.choroszcz.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here