Kino Helios – Galeria Alfa – Zaprasza na seans w ramach cyklu „Kino z Maluchem”

0
54

Zapraszamy na seans w ramach cyklu „Kino z Maluchem”

20 listopada (środa) godz. 12:00 z filmem „1800 gramów”

Kino Helios Galeria Alfa

 

Jest to oferta przeznaczona dla świeżo upieczonych rodziców oraz kobiet w ciąży. Założeniem, które towarzyszyło nam podczas przygotowań, było udowodnienie, że możliwe jest wyjście do kina z niemowlakiem i obejrzenie ciekawego filmu w komfortowych warunkach, a przy okazji poszerzenie swojej wiedzy z zakresu opieki nad dzieckiem.

Na uczestników seansów czeka szereg udogodnień: przewijak z pieluszkami w różnych rozmiarach, podgrzewacze do butelek, maty edukacyjne, zabawki. Podczas całego seansu na sali pozostawione są przyciemnione światła (półmrok), dźwięk jest ściszony w stosunku do standardowej głośności, panuje wyższa temperatura. Dobór repertuaru jest również przemyślany i dopasowany do specyfiki widowni – na ekranie będzie można obejrzeć dramaty i komedie romantyczne. Po seansie na wszystkich uczestników czekają upominki.

Przed każdym seansem przewidziana jest dodatkowa atrakcja w postaci spotkania z ekspertem z zakresu macierzyństwa i pielęgnacji niemowląt. Organizatorzy przygotowali szereg mini warsztatów, wykładów, zajęć oraz ćwiczeń idealnie dopasowanych do specyfiki widzów. Nie zabraknie też konkursów z ciekawymi nagrodami.

 

Opis filmu

Akcja filmu „1800 gramów” rozgrywa się w Krakowie, w okresie przedświątecznym. Bohaterką filmu jest Ewa (Magdalena Rożczka) – dyrektorka interwencyjnego ośrodka preadopcyjnego, która szuka nowych rodziców dla porzuconych dzieci. Ewa jest wulkanem energii i postrachem miejskich urzędników. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych, potrafi wyważyć każde drzwi i nagiąć każdy przepis dla dobra dzieci ze swojego ośrodka. Zaraz przed Bożym Narodzeniem w jej życiu pojawia się niezwykła dziewczynka – Nutka, niemowlę porzucone przez matkę. By znaleźć dla niej rodzinę adopcyjną jeszcze przed świętami, Ewa gotowa jest zrobić wszystko, nawet poświęcić siebie, swoją karierę i szansę na miłość…Czy ratując jeden mały świat Ewie uda się uratować również siebie?

 

Zwiastun filmu >>

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here