ZAPUNKTUJ Z CELS już dziś

0
81

ZAPUNKTUJ Z CELS już dziś
Polecaj profesjonalne ocieplenie i zyskuj! CELS to firma z ponad  19-sto letnim doświadczeniem w branży budowlanej. Izolacje wykonujemy nieprzerwanie od 2010 roku, tworząc Grupę CELS. Grupa ta łączy doświadczonych wykonawców ocieplających metodą natryskową z wykorzystaniem najlepszych maszyn do natrysku pianki. Regionalne ekipy zapewniają wykonanie usługi na najwyższym poziomie, z zachowaniem uzgodnionych terminów realizacji na terenie całego kraju.

Profesjonalne ocieplenie dla wymagających
Jako jedna z największych firm w kraju zajmującą się ocieplaniem domów natryskową pianką poliuretanową oraz wdmuchiwaną wełną skalną, specjalizujemy się w wykonywaniu izolacji termicznych dachów i poddaszy, ociepleniu elewacji, fundamentów oraz wszelkich nietypowych konstrukcji. Używamy najwyższej jakości materiałów izolacyjnych od  największych światowych producentów, takich jak SOUDAL, czy ROCKWOOL. Od początku 2019 roku jesteśmy jedynym Certyfikowanym Wykonawcą SOUDAL w Polsce w zakresie stosowania pianek o otwartej strukturze komórek. Dzięki temu każda wykonana przez nasz zespół izolacja termiczna pianką Soudafoam SPF objęta jest dożywotnią gwarancją producenta.

Zarejestruj się, zbieraj punkty i ciesz się premiami pieniężnymi!


Co zrobić aby dołączyć do programu lojalnościowego CELS?

Po pierwsze rejestracja – wypełnij formularz elektroniczny, dostępny na naszej stronie – program.cels.pl lub w wersji papierowej. Nie ważne czy jesteś obecnym czy nowym klientem!

Kolejny krok – polecaj. Dziel się tym, co najlepsze, polecaj nas swoim znajomym i rodzinie. W zamian otrzymasz punkty. Za każdy 1m
2 dostaniesz 1 punkt.

Punktujesz – zyskujesz! Z
bieraj punkty i odbierz kartę Pre Paid. Nie czekaj, dołącz do programu i ciesz się współpracą z naszą firmą!

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 733 949 009 lub odwiedź naszą stronę internetową i dowiedz się więcej: program.cels.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here