Repertuar kina Helios Białystok Atrium Biała ważny w dniach 17-23.01.2020 | |||||||
Szanowni Państwo, od poniedziałku do piątku przed godz. 11:00 możliwa jest organizacja dodatkowych seansów tylko dla grup zorganizowanych liczących ponad 20 osób. Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 85 710 91 72 lub 722 382 335 | |||||||
HELIOS NA SCENIE | |||||||
ANDRE RIEU, CZYLI 70 LAT MŁODOŚCI | |||||||
pn | 18:00 | ||||||
KULTURA DOSTĘPNA | |||||||
Słodki koniec dnia | |||||||
czw | 13:00 | 18:00 | |||||
PREMIERA | |||||||
Doktor Dolittle (2D,Napisy) | |||||||
pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 19:40 | ||||||
Doktor Dolittle (2D,DUB) | |||||||
pt | 11:45 | 13:45 | 16:10 | 18:30 | |||
sb, nd, czw | 10:10 | 11:20 | 13:45 | 16:10 | 18:30 | ||
pn | 10:10 | 13:45 | 16:10 | 18:30 | |||
wt | 10:00 | 13:00 | 16:10 | 18:30 | |||
śr | 10:10 | 13:45 | 16:15 | 18:30 | |||
Gorący temat (2D,Napisy) | |||||||
pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 12:40 | 18:45 | 21:15 | ||||
Psy 3. W imię zasad (2D,ORG) | |||||||
pt, pn, wt, śr, czw | 10:20 | 13:10 | 16:00 | 19:00 | 21:50 | ||
sb, nd | 10:20 | 13:10 | 16:00 | 17:10 | 19:00 | 20:00 | 21:50 |
FILMY TYGODNIA | |||||||
Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (2D,DUB) | |||||||
pt | 15:30 | ||||||
sb, nd, pn, śr, czw | 12:20 | 15:30 | |||||
wt | 12:20 | 14:00 | |||||
Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa (2D,ORG) | |||||||
pt | 11:50 | 14:20 | 17:20 | 20:20 | 21:00 | ||
sb, nd | 11:10 | 14:20 | 17:20 | 20:20 | 21:00 | ||
pn, wt, śr | 11:00 | 14:20 | 17:20 | 20:20 | 21:00 | ||
czw | 11:10 | 14:35 | 20:35 | 21:00 | |||
Jumanji: Następny poziom (2D,DUB) | |||||||
pt, śr | 14:10 | 19:20 | |||||
sb, nd, czw | 14:15 | 19:20 | |||||
pn | 14:10 | ||||||
wt | 15:30 | 19:20 | |||||
Mayday (2D,PL) | |||||||
pt, wt, śr | 11:15 | 15:20 | 18:00 | 20:40 | 22:00 | ||
sb, nd | 11:50 | 14:30 | 15:20 | 18:00 | 20:40 | 22:00 | |
pn | 11:15 | 15:20 | 19:20 | 20:50 | 22:00 | ||
czw | 15:20 | 18:00 | 20:40 | 22:00 | |||
SEANSE DLA DZIECI | |||||||
Tajni i fajni (2D,DUB) | |||||||
pt, sb, nd, śr | 10:40 | 13:00 | 17:00 | ||||
pn | 13:00 | 17:00 | |||||
wt | 10:40 | 13:45 | 17:00 | ||||
czw | 10:40 | 17:00 | |||||
Urwis (2D,DUB) | |||||||
pt, wt | 12:10 | 15:10 | 17:30 | ||||
sb, nd, pn, śr | 10:00 | 12:10 | 15:10 | 17:30 | |||
czw | 10:15 | 12:25 | 15:10 | 17:30 | |||
SEANSE GRUPOWE | |||||||
Tajni i fajni KNTJ – Kino na Temat | |||||||
pt | 09:00 | ||||||
Urwis KNTJ – Kino na Temat | |||||||
pt, wt | 10:00 | ||||||
Gorący temat (2D,Napisy) | |||||||
pt | 10:00 | ||||||
Tajni i fajni (2D,DUB) | |||||||
pn | 10:00 | ||||||
wt | 09:00 | ||||||
Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (2D,DUB) | |||||||
pt | 09:15 | ||||||
Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa (2D,ORG) | |||||||
pt | 09:00 |
Repertuar kina Helios Białystok Jurowiecka ważny w dniach 17 – 23.01.2020 | ||||||||
Szanowni Państwo, od poniedziałku do piątku przed godz. 11:00 możliwa jest organizacja dodatkowych seansów tylko dla grup zorganizowanych liczących ponad 20 osób. Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 85 871 01 14 lub 690 207 956 | ||||||||
KULTURA DOSTĘPNA | ||||||||
Słodki Koniec Dnia | ||||||||
czw | 13:00 | 18:00 | ||||||
PREMIERA | ||||||||
Psy 3. W imię zasad (2D,ORG) | ||||||||
pt | 11:45 | 14:30 | 15:45 | 17:15 | 20:00 | 21:00 | ||
sb, nd, pn, wt, śr, czw | 11:30 | 14:15 | 15:30 | 17:15 | 20:00 | 21:00 | ||
Doktor Dolittle (2D,DUB) | ||||||||
pt, pn | 14:00 | 16:30 | 18:30 | |||||
sb, nd | 11:40 | 14:00 | 16:30 | 18:30 | ||||
wt | 14:15 | 16:30 | 18:30 | |||||
śr | 14:30 | 16:45 | 18:30 | |||||
czw | 10:45 | 14:00 | 16:30 | 18:30 | ||||
FILMY TYGODNIA | ||||||||
Mayday (2D,PL) | ||||||||
pt | 11:15 | 15:00 | 19:00 | 21:40 | ||||
sb, nd, pn, śr | 12:15 | 15:00 | 19:00 | 21:40 | ||||
wt | 11:45 | 15:00 | 19:00 | 21:40 | ||||
czw | 15:00 | 19:00 | 21:40 | |||||
Jumanji: Następny poziom (2D,DUB) | ||||||||
pt | 18:00 | |||||||
sb, nd, pn, śr | 10:45 | 18:00 | ||||||
wt | 12:10 | 18:00 | ||||||
czw | 10:45 | |||||||
Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa (2D,ORG) | ||||||||
pt | 11:30 | 17:30 | 20:30 | |||||
sb, nd, pn, wt, śr, czw | 11:15 | 17:30 | 20:30 | |||||
Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (2D,DUB) | ||||||||
pt, sb, nd, pn, wt, czw | 14:30 | |||||||
śr | 14:20 | |||||||
Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (2D,Napisy) | ||||||||
pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 20:45 | |||||||
The Grudge: Klątwa (2D,Napisy) | ||||||||
pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 20:15 | |||||||
SEANSE DLA DZIECI | ||||||||
Tajni i fajni (2D,DUB) | ||||||||
pt | 11:15 | 13:30 | 17:45 | |||||
sb, nd | 10:30 | 13:00 | 17:45 | |||||
pn, wt | 13:00 | 17:45 | ||||||
śr | 12:15 | 17:45 | ||||||
czw | 10:30 | 12:45 | 17:45 | |||||
Urwis (2D,DUB) | ||||||||
pt | 11:45 | 13:45 | 15:45 | |||||
sb, nd, pn, wt, śr | 10:00 | 13:30 | 15:45 | |||||
czw | 12:00 | 13:30 | 15:45 | |||||
SEANSE GRUPOWE | ||||||||
Doktor Dolittle (2D,DUB) | ||||||||
pt | 10:30 | 12:45 | ||||||
pn | 10:00 | 10:30 | 11:45 | |||||
śr | 09:30 | 13:00 | ||||||
czw | 10:00 | |||||||
Doktor Dolittle KNTJ – Kino na Temat | ||||||||
pt | 09:00 | |||||||
wt | 10:00 | |||||||
Tajni i fajni (2D,DUB) | ||||||||
pn | 09:00 | |||||||
wt | 10:00 | 11:00 | ||||||
śr | 11:00 | |||||||
czw | 09:30 | |||||||
Dzika Afryka 3D – KnT – Kino na Temat | ||||||||
śr | 11:00 | |||||||
Jumanji: Następny poziom (2D,DUB) | ||||||||
pt | 09:30 | |||||||
Oficer i szpieg (2D,Napisy) | ||||||||
pt | 09:30 | |||||||
Mayday (2D,PL) | ||||||||
pt | 09:00 |
Repertuar Kina Helios Białystok Alfa ważny w dniach 17-23.01.2020 | ||||||
Szanowni Państwo, od poniedziałku do piątku przed godz. 11:00 możliwa jest organizacja dodatkowych seansów dla grup zorganizowanych liczących ponad 20 osób. Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 85/741-13-65 lub 722-382-335 | ||||||
HELIOS NA SCENIE | ||||||
ANDRE RIEU, CZYLI 70 LAT MŁODOŚCI | ||||||
pn | 18:00 | |||||
KINO Z MALUCHEM | ||||||
Mayday (2D,PL) | ||||||
śr | 12:00 | |||||
KINO KONESERA | ||||||
Aspromonte | ||||||
śr | 18:30 | |||||
KULTURA DOSTĘNA | ||||||
Słodki koniec dnia | ||||||
czw | 13:00 | 18:00 | ||||
PREMIERY | ||||||
Psy 3. W imię zasad (2D,ORG) | ||||||
pt | 11:50 | 13:00 | 15:50 | 18:30 | 19:40 | 21:20 |
sb, nd, pn, wt | 10:10 | 13:00 | 15:50 | 18:30 | 19:40 | 21:20 |
śr | 10:10 | 13:00 | 15:45 | 18:45 | 19:40 | 21:30 |
czw | 10:10 | 13:10 | 16:00 | 18:30 | 20:00 | 21:20 |
Doktor Dolittle (2D,DUB) | ||||||
pt | 16:15 | 18:00 | ||||
sb, nd | 10:00 | 11:20 | 16:10 | 18:00 | ||
pn | 10:00 | 16:10 | 17:45 | |||
wt | 11:20 | 16:10 | 18:00 | |||
śr | 10:15 | 12:15 | 16:30 | 18:00 | ||
czw | 10:00 | 11:20 | 16:10 | 17:45 | ||
Doktor Dolittle (2D,Napisy) | ||||||
pt, śr | 14:00 | |||||
sb, nd, pn, wt, czw | 13:45 | |||||
Gorący temat (2D,Napisy) | ||||||
pt | 14:40 | 19:00 | 21:30 | |||
sb, nd, pn, wt, śr, czw | 14:30 | 19:00 | 21:30 | |||
FILMY TYGODNIA | ||||||
Mayday (2D,PL) | ||||||
pt | 12:15 | 14:00 | 16:30 | 18:45 | 21:15 | |
sb, nd, wt | 12:20 | 14:00 | 16:30 | 18:45 | 21:15 | |
pn | 12:20 | 14:00 | 16:30 | 18:45 | 21:15 | 22:00 |
śr | 12:40 | 16:30 | 19:20 | 21:15 | ||
czw | 14:00 | 16:30 | 18:45 | 21:15 | ||
Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa (2D,ORG) | ||||||
pt, sb, nd, wt | 15:00 | 17:40 | 20:40 | 22:00 | ||
pn | 15:00 | 20:15 | 21:00 | |||
śr | 15:10 | 17:40 | 20:40 | 22:00 | ||
czw | 15:00 | 19:40 | 22:00 | |||
Jumanji: Następny poziom (2D,DUB) | ||||||
pt | 19:20 | |||||
sb, nd, pn, czw | 11:40 | 19:20 | ||||
wt | 12:30 | 19:20 | ||||
śr | 10:00 | |||||
Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (2D,DUB) | ||||||
pt | 12:00 | 14:45 | ||||
sb, nd, pn, wt, śr, czw | 10:50 | 14:40 | ||||
Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (2D,Napisy) | ||||||
pt, sb, nd, wt, śr | 20:20 | |||||
czw | 20:15 | |||||
FILMY DLA DZIECI | ||||||
Tajni i fajni (2D,DUB) | ||||||
pt | 17:00 | |||||
sb, nd, pn, czw | 10:20 | 12:45 | 17:00 | |||
wt | 10:15 | 17:00 | ||||
śr | 12:45 | 17:00 | ||||
Urwis (2D,DUB) | ||||||
pt | 12:00 | 12:45 | 15:10 | 17:20 | ||
sb, nd, pn, wt, czw | 10:30 | 12:30 | 15:10 | 17:20 | ||
śr | 12:15 | 14:30 | 15:15 | 17:20 | ||
KINO NA TEMAT | ||||||
Kacper i Emma – Zimowe wakacje | ||||||
pt | 10:00 | |||||
SEANSE GRUPOWE | ||||||
Tajni i fajni (2D,DUB) | ||||||
pt | 11:00 | |||||
wt | 12:00 | |||||
śr | 09:30 | |||||
Doktor Dolittle (2D,DUB) | ||||||
pt | 10:00 | 12:15 | ||||
pn | 12:00 | |||||
wt | 10:30 | |||||
Wojna o prąd (2D,Napisy) | ||||||
pt | 10:00 | |||||
Na noże (2D,Napisy) | ||||||
pt | 10:00 | |||||
Oficer i szpieg (2D,Napisy) | ||||||
pt | 10:30 | |||||
Nasze miejsce na Ziemi (2D,LEC) | ||||||
śr | 10:30 | |||||
Urwis (2D,DUB) | ||||||
śr | 10:30 |