Groził kobiecie poszukiwanej za włamania

0
55

Białostoccy policjanci zatrzymali 26-letniego nożownika, który groził pozbawieniem życia 27-latce. Pokrzywdzona okazała się osobą poszukiwaną. Teraz oboje za swoje zachowanie odpowiedzą przed sądem.

W poniedziałek, tuż przed 13.00, białostoccy policjanci otrzymali zgłoszenie, o groźbach kierowanych wobec kobiety w centrum miasta. Mundurowi, którzy przybyli na miejsce ustalili, że do pary podszedł 26-latek z nożem w ręku, grożąc 27-latce pozbawieniem życia. Powodem był fakt rozstania się tej kobiety z byłym partnerem. Napastnik został zatrzymany i wkrótce usłyszy zarzut.

To jednak nie koniec historii. Jak się okazało 27-letnia białostoczanka była poszukiwana przez kryminalnych z białostockiej „czwórki”. Policjanci ustalili, że kobieta ma związek z kradzieżą portfela, do której doszło w grudniu ubiegłego roku. Wówczas 27-latka z jednego z domów na Osiedlu Nowe Miasto ukradła z kurtki portfel z zawartością karty bankomatowej, dowodu osobistego i prawa jazdy. Jeszcze tego samego dnia kilkukrotnie posłużyła się skradzioną kartą płatniczą, robiac zakupy w sklepach. Pokrzywdzony oszacował swoje straty na kwotę blisko 200 złotych. Podejrzana w miniony poniedziałek usłyszała 8 zarzutów: kradzieży i kradzieży z włamaniem. Losem białostoczan zajmie się teraz sąd.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here