„Impreza” na kwarantannie

0
64

Skrajną nieodpowiedzialnością wykazał się mieszkaniec powiatu białostockiego, który za nic miał decyzję o objęciu go kwarantanną. Mężczyzna zaprosił do domu znajomych i urządził „imprezę”. Teraz będzie musiał liczyć się z karą.

Każdego dnia policjanci reagują na zgłoszenia dotyczące łamania kwarantanny i obowiązujących obostrzeń. Jak się okazuje wśród nas są nieodpowiedzialne osoby, które bezmyślnym zachowaniem narażają siebie i innych mieszkańców regionu. Tym razem skrajną nieodpowiedzialnością wykazał się 27-latek. Wczoraj, przed godziną 13, policjanci otrzymali zgłoszenie o tym że w jednym z mieszkań, gdzie mężczyzna odbywa kwarantannę, trwa ” impreza”. Na miejsce natychmiast pojechali mundurowi. Okazało się, że 27-latek objęty kwarantanną spotkał się z 3 znajomymi w wieku od 31 do 70 lat, aby „pogadać i wypić alkohol”. Obecnie w tej sprawie policjanci prowadzą czynności wyjaśniające.

Mundurowi apelują o odpowiedzialne i rozsądne zachowanie, w tym o przestrzeganie wprowadzonych ograniczeń, współpracę i realizowanie poleceń służb.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here