Zebrali 23 miliony na pomoc w walce z koronawirusem

0
54
https://www.siepomaga.pl/koronawirus

Zebrali 23 miliony na pomoc w walce z koronawirusem a będzie więcej
Fundacja Się pomaga zorganizowała dobrą akcję w celu zbiórki pieniędzy na potrzeby walki z koroawirusem. Akcję wsparło już ponad 300 000 osób, a zebrana kwota to ponad 21 milionów złotych. To niesamowity wynik. Każdego dnia coraz więcej Polaków wpłaca pieniążki na potrzebny sprzęt i wyposażenie szpitali. gdy zajrzy się na stronę internetową siepomaga.pl widać imponujący wynik finansowy i widać że praktycznie co sekundę kwota się zwiększa, ponieważ licznik wpłacanej kwoty jest uaktualniany na bieżąco.
Celem zbiórki jest Doposażenie ośrodków medycznych w niezbędny sprzęt. W pierwszej chwili organizatorzy założyli że uzbierają 5 000 000 zł, żeby zakupić brakujący sprzęt do szpitali, okazało się jednak że Polacy wpłacili jak do tej pory ponad 4 krotnie więcej. To bardzo dobrze bo braki są bardzo duże. Ta pomoc Fundacji i zaangażowanie Polaków jest bardzo ważna i potrzebna. Widać że dużo brakuje i dlatego te pieniądze i zaangażowanie Polaków i fundacji może wiele pomóc. Ludzie chorują, ludzie umierają, jednak dzięki zakupionym maseczkom, kombinezonom, przyłbicom i wielu innych potrzebnych rzeczy, epidemię możemy szybciej zatrzymać, a dzięki temu uchronić przed chorobą i śmiercią wielu osób. Warto wesprzeć akcję, bo wspierając ją możesz pomóc szpitalom, Polakom, ale również sobie ponieważ dzięki temu wirus nie będzie się rozprzestrzeniał, a lekarze i szpitale będą miały potrzebny sprzęt do ratowania ludzi i do pracy w odpowiednich warunkach.

Poniżej cytat ze strony Fundacji siepomaga.pl
„Pierwsze w kolejności są szpitale zakaźne, których na naszej liście, póki co, zgłoszonych mamy 85. Każdy z nich otrzyma od nas na start 10 takich paczek, czyli w sumie:
⦁ 300 kombinezonów
⦁ 200 przyłbic
⦁ 2000 rękawiczek
⦁ 1000 czepków
⦁ 1000 ochraniaczy na buty
⦁ I dyplom z podziękowaniem za ich niesamowitą pracę na rzecz nas wszystkich!
⦁ Maseczki wylądowały już we Frankfurcie i w poniedziałek ich pierwsza partia również będzie u nas w magazynie – znów przepakowanie i ruszamy z nimi w Polskę. 1,7 miliona maseczek dzięki naszej akcji trafi do najbardziej narażonych miejsc.”
zbiórka na stronie https://www.siepomaga.pl/koronawirus

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here