Urządzenia wielofunkcyjne Canon – jakie wybrać do użytku domowego

Jeżeli potrzebujesz w swoim domu sprzętu łączącego w sobie działanie drukarki, skanera i ksero, zdecyduj się na zakup urządzenia wielofunkcyjnego. Takie rozwiązanie pozwala zaoszczędzić sporo miejsca. Dobrym wyborem okażą się sprzęty wyprodukowane przez firmę Canon. Poniżej znajdziesz polecane modele.

0
152

Canon Pixma TS5150

Canon Pixma TS5150 to wygodne w obsłudze urządzenie wielofunkcyjne umożliwiające łatwe bezprzewodowe drukowanie, kopiowanie i skanowanie z poziomu urządzeń mobilnych. Charakteryzuje je spora wydajność i wytrzymałość. Można wydrukować na nim w ciągu minuty 13 stron czarno-białych lub 8 arkuszy kolorowych. Podajnik papieru mieści 100 kartek A4. Urządzenie obsługuje WiFi i Bluetooth. Umożliwia też automatyczny wydruk dwustronny, a to spore udogodnienie. Tusze do drukarki Canon są bardzo wydajne (zdecydowanie bardziej niż oryginalne tusze do HP). Ponadto w sklepach można znaleźć bez trudu zamienniki dodatkowo obniżające koszt eksploatacji.

Canon i-SENSYS MF113w

Canon i-SENSYS MF113w jest kompaktowym, wydajnym urządzeniem wielofunkcyjnym zoptymalizowanym do użytku w domach i małych biurach. Model został wyposażony w monochromatyczną drukarkę laserową z wydajnością osiągającą 22 stron na minutę i pojemnością papieru na poziomie 150 arkuszy. Ponadto opcje łączności Wi-Fi gwarantują niezwykłą wygodę w zakresie zdalnego drukowania, kopiowania i skanowania.

Oryginalny toner do drukarki laserowej Canon pozwala wydrukować nawet 1600 stron przed wymianą na nowy egzemplarz. Później koszty eksploatacji można obniżyć, decydując się na zamienniki. Alternatywny toner do drukarki Canon również zapewnia dobrą jakość wydruku, a kosztuje znacznie mniej niż oryginalny.

Podobną funkcjonalność mają sprzęty od Brother. To znakomite urządzenia dostępne w przystępnych cenach. Niskie koszty eksploatacji sprawiają, że sprzęty doskonale nadają się do użytku domowego. Wydatki można dodatkowo obniżyć, wybierając alternatywny toner do drukarki Brother. Zamiennik oferuje satysfakcjonującą jakość i w żaden sposób nie szkodzi sprzętowi. Toner do drukarki laserowej Brother – oryginalny lub alternatywny – znajdziesz na stronie https://www.profibiuro.pl/brother-c-85_88.html. W sklepie dostępne są również materiały eksploatacyjne do urządzeń Canon omawianych w tym zestawieniu.

Canon i-SENSYS LBP653Cdw

Ta kolorowa drukarka laserowa od Canon polecana jest w szczególności tym, którzy potrzebują największej szybkości druku. Sprzęt pozwala na drukowanie aż 27 stron na minutę. Wydruki mają wysoką jakość, a samo urządzenie obsługuje się bardzo prosto. Model oferuje opcję łączności bezprzewodowej. Zestaw przydatnych funkcji sprawia, że Canon i-SENSYS LBP653Cdw to znakomite rozwiązanie dla każdego, kto wymaga od sprzętów niezawodnej pracy. Niewielkie rozmiary pozwalają zaoszczędzić przestrzeń.

Z kolei dzięki praktycznemu ekranowi lub zdalnemu interfejsowi użytkownika na komputerze lub urządzeniu mobilnym można łatwo monitorować stan materiałów eksploatacyjnych. Toner do drukarki laserowej Canon pozwala na wydrukowanie 1100 stron przed wymianą. Zapewnia wysoką jakość druku. Również w przypadku tego urządzenia dostępny jest alternatywny toner do drukarki Canon.

Najlepsze urządzenia wielofunkcyjne do domu nie zajmują dużo miejsca i nie generują dużych kosztów związanych z eksploatacją. Można zdecydować się na modele laserowe lub atramentowe oraz kolorowe lub monochromatyczne. Do użytku domowego szczególnie polecane są urządzenia drukujące w czerni i bieli. Ponadto koszty eksploatacyjne można obniżyć, sięgając po zamienniki. Niezależnie, czy potrzebny jest toner do urządzenia Canon, czy też toner do drukarki Brother, potrzebne materiały alternatywne uda się znaleźć w wyspecjalizowanym sklepie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here