Czy rozmiar wpływa na satysfakcję?

Wielu mężczyzn zastanawia się, czy wielkość penisa ma znaczenie przy uprawianiu seksu. Oczywiście kobiety podchodzą do tego w różnoraki sposób, ale najważniejsze jest to, co łączy obie osoby i w jaki sposób dochodzi do kontaktu seksualnego. Nie musisz się tym zbytnio stresować, ponieważ w dowolnym momencie możesz zdecydować się na ewentualne skorzystanie z różnych sposobów na powiększenie penisa. Polecane są w tym przypadku wysokiej jakości żele, spraye czy też tabletki. To produkty, które są dedykowane osobom z kompleksami, dążącymi do tego, aby ich penis miał dużo większe rozmiary.

0
69

Czy wielkość penisa ma znaczenie? Grubość ważniejsza niż długość

Zastanawiając się nad tym, czy rozmiar penisa ma znaczenie, warto mieć na uwadze to, że większość kobiet uważa, iż zdecydowanie ważniejsza jest grubość członka, a nie jego długość. Liczy się także to, co mężczyzna pokazuje pod kątem technicznym, a więc jego pewne ruchy oraz troska o kobiece samopoczucie. Większy obwód członka może doprowadzić kobietę do szybszego lub też głębszego orgazmu.

Nie zastanawiaj się jednak zbyt długo czy wielkość członka ma znaczenie, ponieważ rodzi to zbyt duży stres i jest swego rodzaju hamulcem. W ten sposób narażasz się także na liczne zaburzenia, a tego raczej żaden mężczyzna nie chciałby u siebie uświadczyć. Problemy rodzą się w Twojej głowie, lecz możesz się ich pozbyć przede wszystkim podczas regularnych wizyt u seksuologa czy też psychoterapeuty. Opłaca się tam udać wraz z partnerką, ponieważ w takich sprawach para nie powinna mieć przed sobą żadnych tajemnic.

Co istotniejsze, to panowie zdecydowanie częściej nie są usatysfakcjonowani z rozmiaru swojego członka. Kobietom z reguły nie robi to większej różnicy. Najważniejsza jest więź między partnerami seksualnymi, nad którą czasami pracuje się latami. Jeśli jest Ci z dotychczasową partnerką dobrze, nie zastanawiaj się nad tym, czy rozmiar penisa ma znaczenie, a staraj się to pielęgnować.

Czy rozmiar penisa ma znaczenie? Zadbaj o pełną satysfakcję seksualną partnerki

Analizując to, czy wielkość penisa ma znaczenie, nie zapominaj o swojej partnerce, która powinna być usatysfakcjonowana przy każdym kontakcie seksualnym. Skupianie się na rozmiarze swojego członka lub też na swoich doznaniach jest bardzo samolubne. Panie lubią długie gry wstępne i pieszczoty i tak najłatwiej doprowadzić je do błogiego orgazmu, który mogą przeżywać nawet przez kilka minut.

Nie analizuj zbyt długo czy wielkość członka ma znaczenie, ponieważ nie doprowadzi Cię to do niczego dobrego. Wprowadza to w niepotrzebne kompleksy, przez co w łóżku stajesz się nieporadny i mniej pewny siebie. Twoja kobieta na pewno to odczuje, a Wasz seks nie będzie satysfakcjonujący dla żadnej ze stron. Zastanawianie się nad rozmiarem członka tworzy bariery psychiczne, które potem trudno jest w jakiś sposób przeskoczyć, więc nie drąż tego i skup się na pielęgnowaniu dotychczasowego uczucia.

Sprawdzone sposoby na powiększenie penisa

Jeśli jednak nadal zastanawiasz się, czy wielkość penisa ma znaczenie i dojdziesz do wniosku, że warto, aby miał on kilka centymetrów więcej, zdecyduj się na sprawdzoną kurację. Na stronie świat doznań znajdziesz skuteczne kapsułki na powiększenie członka, dzięki którym pozbędziesz się kompleksów, a Twój penis zyska na rozmiarze oraz na grubości. Niektórym kobietom może to przypaść do gustu.

Tabletki działają dosyć szybko, więc na efekty poczekasz zaledwie kilka tygodni. W sytuacji, gdy od dłuższego czasu zastanawiasz się, czy wielkość członka ma znaczenie, przejdź do działania i daj odpocząć swojemu umysłowi. Nie wszyscy biorą pod lupę, czy rozmiar penisa ma znaczenie, lecz niektórym spędza to sen z powiek. Poprzez sklep internetowy zakupisz tabletki na powiększenie penisa, które są bezpieczne w działaniu i są stworzone ze sprawdzonych składników, w tym z:

  • miłorzębu japońskiego,
  • ostropestu plamistego,
  • jagody kamczackiej,
  • korzenia maki,
  • buraka czerwonego,
  • aronii.

Taka kuracja będzie opłacalna zwłaszcza w przypadku nieco młodszych mężczyzn, którzy na rozmiar swojego penisa zwracają szczególną uwagę. Efekty z pewnością okażą się bardzo pozytywne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here