Medale Mistrzostw Polski dla ATS

0
33
Wspaniała informacja – Medale Mistrzostw Polski zarówno w kategorii najmłodszej i kategorii najstarszej co pokazuje jak szerokie jest szkolenie w klubie. W tym sezonie jako jedyny klub w Polsce z takim wyczynem. ATS był też najliczniejszym klubem na tym szczeblu rozgrywek w całym kraju.
   Jestem bardzo zadowolony z postępów jakie robią nasi wychowankowie. Z roku na rok ulepszamy system szkolenia i efekty widać po wynikach. Na Podlasiu od lat dominujemy w najmłodszych kategoriach. Cieszę się, że i w Polsce jesteśmy w czołówce, co dobrze rokuje na przyszłość. Poziom wśród najmłodszych ciągle rośnie. Dzieci w naszym kraju trenują nawet od 4-5 roku życia, a spora część gra po 2x dziennie, czego ja osobiście nie jestem zwolennikiem. Uważam, że najmłodsi powinni trenować poprzez zabawę i bez dużych obciążeń i dopiero w wieku 14-15 lat mogą zwiększyć objętość treningową. Często nieodpowiedzialni trenerzy lub rodzice goniąc bez rozsądku za wynikiem zapominają o tym, przyczyniając się do kontuzji lub zniechęcenia trenującego dziecka – mówi trener Karol Dyszkiewicz
W dniach 10-12.10.2020W Grodzisku Mazowieckim Mistrzostwa Polski żaków i żaczek.
🏆Tym razem w najmłodszej kategorii „żaków” 2️⃣ medale wywalczył Kacper Perkowski. W singlu został Vice Mistrzem Polski, a w grze podwójnej dorzucił brązowy krążek. Debel Jakub Kuźma – Szymon Grycuk uplasował się na 9 pozycji. To kolejne medale dla klubu po sukcesach dziewcząt w kategorii „młodzieżowiec”. Zarówno wśród dziewcząt jak i u chłopców startowało po 64 najlepszych zawodników w kraju. ATS reprezentowało aż 5👏 wychowanków Akademii: Perkowski Kacper, Kuźma Jakub, Grycuk Szymon, Buchowska Magdalena, Godlewska Karolina.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here