Turnieje piłkarskie w Niemczech

Wybierz turniej w Niemczech, zarejestruj swoją drużynę, znajdź trenera i ciesz się doświadczeniem. Organizator czeka na Ciebie z otwartymi ramionami. Nie pożałujesz tego!

0
62

Turnieje piłkarskie w Niemczech

Historia niemieckiego futbolu jest dobrze znana. Zawsze były to drużyny z głodem sukcesu i determinacją. Są to prawdopodobnie najbardziej utytułowane drużyny, obok Włoch i Brazylii. Piłka nożna ewoluuje, ale mentalność to praca w toku, która trwa przez dziesięciolecia i nigdy tak naprawdę się nie zmienia.

Obecnie w Niemczech odbywa się wiele turniejów piłkarskich dla młodzieży. Wiele miast oferuje piłkę nożną, kulturę i możliwości spędzania wolnego czasu. Zarówno piłkarze, jak i trenerzy oraz osoby towarzyszące mogą cieszyć się każdym komfortem. Jeśli szukasz turniejów wiosennych lub letnich, wyróżniają się następujące turnieje:

Elsass Spring Cup – rozgrywany między 3 a 6 czerwca w Strasburgu – 150 euro/osoba.

Munich Summer Cup – odbywa się między 8 a 11 lipca, kilka kilometrów od Monachium – 150 euro/osoba.

Te turnieje piłkarskie to wielka przygoda, świetny kontakt z drużynami z innych kultur, religii i stylów piłkarskich. Możesz rywalizować z drużynami z tak różnych krajów jak Austria, Anglia, Estonia, Finlandia, Niemcy, Węgry, Izrael, Włochy, Kosowo, Malta, Irlandia Północna, Norwegia, Oman, Serbia, Tunezja. Organizatorzy tych turniejów gwarantują rozegranie co najmniej czterech meczów z udziałem sędziów należących do niemieckiej federacji piłkarskiej.

Turnieje piłki nożnej uszyte na miarę. Na taki wyjazd może sobie pozwolić prawie każdy klub, drużyna, szkoła czy fundacja. Przy odrobinie szczęścia można znaleźć sponsorów na sprzęt sportowy lub koszty organizacyjne. Nie ma znaczenia, czy Twój zespół znajduje się w dużym mieście, na przedmieściach czy na wsi. Masz takie same opcje i prawa jak każdy inny zespół z innego regionu lub kraju. Nie ma różnic ze względu na rasę, pochodzenie czy płeć. Należy również zaznaczyć, że istnieje możliwość podróżowania autokarem bez konieczności korzystania z transportu lotniczego. Odległości od Polski są niewielkie.

Kolejną kwestią, którą należy wziąć pod uwagę jest to, że organizatorzy międzynarodowych turniejów piłkarskich dla młodzieży mają swoją ofertę w różnych językach, wśród których zawsze jest angielski. Jednak w razie jakichkolwiek wątpliwości wystarczy skontaktować się z doświadczonym biurem tłumaczeń, które rozwiąże wszelkie wątpliwości.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here