Wraki samochodów zaśmiecają białostockie osiedla

0
40

Jeden z mieszkańców Białegostoku upomina się o usunięcie wraków z białostockich osiedli. Napisał w tej sprawie do Prezydenta Miasta Tadeusza Truskolaskiego.

Po rozmowach z mieszkańcami osiedli Piaski, Przydworcowe, obiecałem że zajmę się sprawą wraków które zaśmiecają nasze podwórka.

W zeszłym tygodniu złożyłem wniosek do Prezydenta Miasta Tadeusza Truskolaskiego aby udzielił informację czy coś w tej sprawie było już realizowane.

Dodatkowo skierowałem prośbę aby Pan Prezydent zwrócił się do spółdzielni mieszkaniowych w tej sprawie.

Niewątpliwie takie spotkanie jest niezbędne aby wypracować najlepsze rozwiązania na przyszłość, aby nie dopuścić do dalszych zaniechań ze strony właścicieli pojazdów, lub też móc samodzielnie przeciwdziałać gdy właściciel z przyczyn wyższych nie jest w stanie usunąć takiego pojazdu samodzielnie – pisze w interwencji Tomasz Hołowienko. 

Korzystając z okazji złożyłem także wniosek ws. budynku który znajduje się obok Galerii Jurowiecka.

Na zdjęciach ewidentnie widać że stan tego budynku zagraża bezpieczeństwu przechodniów i wymaga albo pilnej naprawy lub usunięcia z tego miejsca – pisze Tomasz Hołowienko i przesyła do naszej redakcji zdjęcia wraków i niebezpiecznego budynku.- informuje Tomasz Hołowienko. 

Do tematu wrócimy…