Jagiellonia przegrała 1:2 z Radomiakiem Radom w spotkaniu 4. kolejki PKO BP Ekstraklasy

0
47

W sobotę (06.08) Jagiellonia Białystok przegrała przy Słonecznej z Radomiakiem Radom 1:2 w meczu 4. kolejki PKO BP Ekstraklasy

Mimo heroicznej postawy i grze w dziewięciu przez ostatnie 30 minut Jagiellonia Białystok przegrała 1:2 z Radomiakiem Radom w spotkaniu 4. kolejki PKO BP Ekstraklasy. Decydujący gol dla gości padł w ostatnich sekundach rywalizacji. Autorem trafienia dla Jagi był Marc Gual.

Trener Maciej Stolarczyk w porównaniu do wyjazdowego meczu ze szczecińską Pogonią zmienił wyjściowy skład Jagiellonii dosyć znacząco. Kontuzjowanego Michała Pazdana w wyjściowym składzie zastąpił Bojan Nastić. W ataku zaś od pierwszych minut oglądaliśmy hiszpańskiego napastnika Marca Guala, a na ławce rezerwowych usiadł Andrzej Trubeha. Na skrzydle także nastąpiła zmiana. Do podstawowej jedenastki wskoczył Fedor Cernych, a Bartkowi Bidzie przypadła rola rezerwowego. Co ważne, do kadry meczowej po przerwie spowodowanej kontuzją wrócił Taras Romanczuk. Rekordzista pod względem liczby występów w jagiellońskim trykocie na poziomie ekstraklasy rozpoczął starcie z Radomiakiem na ławce rezerwowych.