We wrześniu w Białymstoku odbędą się cztery miejskie festyny

We wrześniu w Białymstoku odbędą się cztery miejskie festyny

Prezydent Tadeusz Truskolaski zaprasza mieszkańców do udziału w integrujących lokalne społeczności wydarzeniach.

Najbliższy miejski festyn już w sobotę (3 września), w godzinach 12-17, w Parku Antoniuk przy ulicy Wierzbowej.

Następnego dnia (4 września), również w godzinach 12-17, będzie można miło spędzić czas podczas festynu na terenie zielonym obok BOSiRu przy ulicy Włókienniczej.

Kolejny miejski festyn zaplanowany jest na sobotę (10 września), na Bulwarach Św. Jana Teologa przy ulicy Herberta. I tym razem zabawa potrwa od godziny 12 do godziny 17.

Natomiast ostatni z zaplanowanych przez Miasto pikników – Białostocki Festyn Obywatelski – odbędzie się w niedzielę (18 września) na Plantach obok fontanny przy Alei Zakochanych. Będzie tam można ciekawie spędzić czas od południa do godziny 18.

Na wszystkich miejskich festynach nie zabraknie atrakcji dla dorosłych i dzieci w różnym wieku.

Zostaną przygotowane animacje, gry, konkursy, malowanie twarzy i bańki mydlane. Nie zabraknie waty cukrowej, dmuchańców i zaaranżowanych kącików malucha. Na wszystkie te wydarzenia będzie wstęp wolny.