Białystok. Miejski festyn na Bulwarach Św. Jana Teologa przy ulicy Herberta 

0
58

Mieszkańcy osiedla Bacieczki/TBS w Białymstoku w sobotnie (17.09) popołudnie mieli okazję spędzić czas na festynie miejskim. Wydarzenie zorganizowane zostało na Bulwarach Św. Jana Teologa przy ulicy Herberta.

Był to już trzeci z czterech wrześniowych festynów organizowanych przez Urząd Miejski w Białymstoku. Impreza ma na celu integrację lokalnej społeczności.

Pierwszy festyn miał miejsce w Parku Antoniuk przy ulicy Wierzbowej, a drugi na terenie zielonym obok BOSiRu przy ulicy Włókienniczej.

Na wszystkich miejskich festynach są atrakcje zarówno dla dorosłych jaki dzieci w różnym wieku. W programie: animacje, gry, konkursy, malowanie twarzy i bańki mydlane. Organizatorzy zapewniają watę cukrową, wodę lub wodę z sokiem, dmuchańce i zaaranżowane kąciki malucha. Na wszystkie te wydarzenia wstęp jest wolny.

Ostatni z zaplanowanych przez Miasto pikników – Białostocki Festyn Obywatelski – odbędzie się w niedzielę (18 września) na Plantach obok fontanny przy Alei Zakochanych. Będzie tam można ciekawie spędzić czas od południa do godziny 18.