Targi Pracy na Politechnice Białostockiej

0
41

W środę, 19 października, na Politechnice Białostockiej rozpoczęły się Targi Pracy

W Centrum Nowoczesnego Kształcenia przy ul. Zwierzynieckiej 16 od godziny 10 do 17 będzie można spotkać największych pracodawców z regionu (i nie tylko!) oraz młodych ludzi, którzy stawiają swoje pierwsze kroki na rynku pracy. Targi Pracy Politechniki Białostockiej bowiem od lat ułatwiają studentom i absolwentom zaplanowanie swojej kariery zawodowej, a pracodawcom pozyskanie wykwalifikowanych inżynierów, gotowych podejmować nowe wyzwania.

Tegoroczna edycja Targów Pracy będzie rekordowa pod względem liczby wystawców! Swój udział potwierdziło 68 przedsiębiorstw oraz instytucji oferujących zatrudnienie studentom i absolwentom. Na Targach będzie można spotkać przedstawicieli branży informatycznej, budownictwa, logistyki i wielu innych.

Pracodawcy będą oferować pełen wachlarz ofert, kierowanych nie tylko do studentów i absolwentów kierunków technicznych. Warto bezpośrednio od nich dowiedzieć się, jak zmienił się rynek pracy po pandemii oraz w których kierunkach warto się obecnie rozwijać. Dodatkową zachętą jest formuła Targów, która zapewnia mniej formalny kontakt pomiędzy kandydatem i pracodawcą. W przestrzeni targowej nie zabraknie też atrakcji dla uczestników. Będzie strefa relaksu, food truck i niespodzianka.