Opera w Bieli – Podlaska Gala Ślubna w OiFP

0
162

Pokazy sukien ślubnych i wieczorowych, porady dotyczące pierwszego tańca, prezentacje makijażu ślubnego i fryzur, stylizacje paznokci – to tylko niektóre atrakcje niedzielnych (6.11) Targów Ślubnych w OiFP

Wydarzenie zorganizowała Elżbieta Wierzbicka, właścicielka salonów sukni ślubnych. To pasjonatka mody, która wyznacza trendy i wychodzi na przeciw potrzebom najbardziej wymagających klientek.

Podlasie Targi Ślubne ruszyły po dłuższej przerwie, po pandemii, i po tych wszystkich naszych nieszczęściach cieszą się wielką popularnością – powiedziała portalowi Podlaskie24 Elżbieta Wierzbicka. – Opera w Bieli – Podlaska Gala Ślubna, to wydarzenie z szeroko pojętą branżą ślubną. Skierowane jest nie tylko do par młodych, ale też do wszystkich zainteresowanych. Mogą tutaj właściwie przyjść wszyscy. Jeśli chodzi o modę, to w sezonie 2022/2023 właściwie nie ma jakiegoś wielkiego przełomu. Dalej modne są sukienki mocno błyszczące, skrzące się wręcz diamentami, bardzo bogate. Ale oprócz tego jest kontra. Panny młode wybierają też sukienki delikatne, proste, zwiewne, klasyczne. Nie tylko białe, ale też kolorowe. Przyzwyczajajmy się do tego, że suknia ślubna nawet może być czerwona – podkreśla organizatorka Targów Ślubnych.

Moda zaczyna się od bielizny

Moda zaczyna się od bielizny, więc warto przed wyborem swojej wymarzonej sukni najpierw zorientować się jaki biustonosz będzie dla nas odpowiedni, żeby nie było rozczarowania przy doborze sukienki – radzi białostocka braffiterka Iwona Miśkiewicz.

Atrakcją Podlaskich Targów Ślubnych były też degustacje wyrobów regionalnych oraz cukierniczych, a także konkursy z nagrodami.