Białostockie Stowarzyszenie „Droga” rozdało świąteczne paczki

0
27

Stowarzyszenie „Droga” przygotowało przed zbliżającymi się świętami Wielkanocnymi 500 paczek

W piątek (29.03) potrzebujący odbierali świąteczne paczki.

Każda z nich waży ponad 10 kg. Są w niej produkty o wartości ok. 160 złotych. To m.in. jajka, wędliny, ryby, pieczywo, warzywa i owoce.

„Dzięki Waszej hojności i wsparciu udało nam się przygotować aż 500 paczek z żywnością, które trafiły w ręce 2000 osób z najbardziej potrzebujących rodzin” – poinformowali w mediach społecznościowych pracownicy Stowarzyszenia.

„Wszystkie te wysiłki nie tylko zwiastują nadchodzące Święta Wielkanocne, ale także niosą ze sobą ogromną dawkę nadziei, wsparcia i solidarności. Dla wielu rodzin, które codziennie zmagają się z trudnościami, ta pomoc ma ogromne znaczenie. To nie tylko kwestia zapewnienia posiłku na świąteczny stół, ale również gest solidarności i empatii, który wzmacnia więzi społeczne i daje siłę w trudnych chwilach.

Wielkanoc to czas nie tylko dla tych, którzy mają mnóstwo, ale także dla tych, którzy potrzebują wsparcia i otuchy. Dzięki Waszej życzliwości i wielkiej hojności, możemy sprawić, że te Święta będą dla wielu rodzin czasem pełnym ciepła, miłości i nadziei.

Dziękujemy Wam wszystkim za Waszą wrażliwość, zaangażowanie i dobroć, które sprawiają, że nasza społeczność staje się coraz bardziej zjednoczona i solidarna.
Niech te Święta będą dla Was pełne radości, spokoju i miłości!

Nieocenionym wsparciem akcji była dotacja z Miasto Białystok.
Partnerem akcji jest Województwo Podlaskie.

Do sukcesu Akcji przyczyniły się również szkoły, przedszkola, żłobki, w których organizowane były zbiórki żywności, możliwość organizowania zbiórki żywności w 20 sklepach PSS Społem w Białymstoku oraz nasi nieocenieni wolontariusze”.