Kandydaci KWW ,,Spoza Sitwy” zorganizowali konferencję o drobnym handlu w Białymstoku

Kandydaci Komitetu Wyborczego Wyborców ,,Spoza Sitwy” zorganizowali konferencję o drobnym handlu w Białymstoku

Przekonywali, że rządzący od lat miastem Białystok i Polską nie dbali o małych handlowców.

Targowisko na Kawaleryjskiej zostanie zaorane – alarmował Jarosław Galej, kandydat na Prezydenta Białegostoku i Rady Miasta z okręgu nr 2.

Obok niego na konferencji wystąpili Krzysztof Krasowski kandydat do Rady Miasta Białegostoku w okręgu numer 4, Stanisław Bartnik kandydat na radnego w okręgu nr 1 , Przemysław Augustynowicz kandydujący do Rady Miasta w okręgu numer 5 i najmłodszy 23-letni Michał Wróblewski kandydat do rady Białegostoku.

Miał tez miejsce pewien incydent z hymnem. Sami zobaczcie: