Szybki test na COVID-19 – Test koronawirus we Wrocławiu

  0
  43
  Ogłoszenie dodał: razdwatrzy
  Opublikowano: 9 grudnia 2020 (11 miesięcy temu)
  400.00zł
  Kategoria
  Lokalizacja
  ul. Grota Roweckiego 76, Wrocław

  Szybkie testy na koronawirusa są łatwe w użyciu: mogą być wdrażane w środowiskach wysokiego ryzyka, takich jak domy opieki lub instytucje edukacyjne. Oferowany przez nas test na covid jest szybki i skuteczny.

  Obecnie testy COVID-19 mają priorytet dla następujących grup:

  • Osoby hospitalizowane i z objawami (lub osoby, które mają być hospitalizowane z powodu zabiegu)
  • Pracownicy służby zdrowia i osoby w mieszkaniach grupowych
  • Ratownicy i inni pracownicy pomocy społecznej
  • Osoby narażone na zakażone osoby w miejscach, w których ryzyko COVID-19 jest wysokie

  Korzystając z prywatnych przychodni i klinik możesz wykonać test w każdej chwili we Wrocławiu: https://smile.expert/aktualnosci/szybki-test-na-koronawirusa-covid-19-sars-cov-2-w-smile-expert/

  Przewodnik dotyczący powrotu do zdrowia w domu dla pacjentów i ich rodzin

  Jeśli wynik testu na obecność COVID-19 jest pozytywny, możesz martwić się o siebie i innych, z którymi mieszkasz lub z którymi ostatnio spędzałeś czas. Poniżej znajdują się kroki, które należy podjąć, aby zapewnić sobie największe szanse na wyzdrowienie i zmniejszyć ryzyko zarażenia innych.

  Dzięki potwierdzonemu pozytywnemu testowi COVID-19 najprawdopodobniej zostaniesz odesłany do domu, aby odpocząć, trzymać się z dala od innych i odzyskać siły. Dotyczy to ponad 95% osób, ponieważ ich objawy nie wymagają hospitalizacji. Niektóre osoby mają większe ryzyko powikłań i powinny być bardzo uważnie obserwowane.

  Nowe objawy koronawirusa zwykle ustępują u większości ludzi, ponieważ organizm pracuje nad wyzdrowieniem po zakażeniu COVID-19, co zwykle zajmuje dwa lub trzy tygodnie. Dziesięć dni po pojawieniu się pierwszych objawów koronawirusa i nie masz żadnych objawów, badania sugerują , że większość ludzi nie jest już w stanie zarażać innych i może zakończyć izolację.

  Pozostaje również rehabilitacja po koronawirusie.