III Akcja charytatywna dla Domu Dziecka w Białymstoku!

W dniach 15-30 maja zachęcamy do przynoszenia i wsparcia dzieciaków m.in: słodyczami, zabawkami – podarujmy dzieciom uśmiech! Codziennie od 17:00 – 23:00 w lokalu 6-Ścian (ul. Warszawska 30)

Finałem akcji jest III Koncert Charytatywny dla podopiecznych Domu Dziecka nr. 2 w Białymstoku
dnia 30.05.2018, godz. 19:00 w lokalu 6-ścian

Podczas kameralnego koncertu wystąpią dla Was akustycznie:

*Sylwia Bogdan (śpiew) & Mateusz Demianiuk (gitara)*
Mateusz i Sylwia – muzycy grający razem od 6 lat. Rzadziej akustycznie, częściej z przytupem – m.in w projekcie Desert Rose. Prywatnie rodzice 4-letniej Amelki, która ma za sobą pierwszy wspólny koncert z rodzicami. Aktualnie pracują nad nieco łagodniejszym materiałem i polują na akustyczne pogrywanie.

*Weronika Sosnowska (śpiew) & Bartosz Snarski(gitara)*
Weronika „Wues” młoda wokalistka, która kocha śpiewać i Bartek – aktualnie bierze udział w wielu projektach muzycznych jak i solowych, jest gitarzystą min. wokalistki Martyny Tober.

* Sara Świątkowska (piano) & Agata Laskowska (skrzypce)*
Agata jest studentką skrzypiec na Uniwersytecie Muzycznym. Zaangażowana w liczne projekty orkiestrowe, m.in. Internationale Junge Orchesterakademie (Niemcy) gra w takich zespołach, jak Kurpie Zielone i Zespół Pieśni i Tańca Ełk. Ważnym elementem jej kreacji artystycznej jest fascynacja muzyką filmową – występowała jako członek orkiestry pod batutą wybitnego kompozytora Krzesimira Dębskiego.
Sara jest studentką fortepianu na Uniwersytecie Muzycznym, akompaniatorka, aranżerka. Zaangażowana w wiele projektów muzycznych i teatralnych, czynnie udziela się również w zespołach grających muzykę chrześcijańską.

Start: 19.00
Wejście: słodycze albo wrzutka do puszki

Na koncercie obecny będzie Pan Dyrektor z podopiecznymi

Dołącz do wydarzenia na facebook: https://www.facebook.com/events/645639365780296/