Jubileuszowy mecz z okazji 30-lecia LZS Choroszcz

0
30

We wtorek 1 maja odbył się mecz z okazji obchodzącego w tym roku 30-lecia istnienia drużyny LZS Choroszcz. Na przeciw siebie staneły drużyny jubilata i ekipa Gwiazd Ligi Gminnej złożonej z zawodników Izbiszcz, Lambady, Zaczerlan, Promila Barszczewo i Pioruna Pańki gdyż przedstawiciele Narwi Żółtki ostatecznie nie dotarli. Spotkanie od samego początku był pod dyktando „gwiazd” co przełożyło się na wynik. Do przerwy „gwiazdy” prowadziły 2-0 po golach Rafała Olsiewicza z rzutu karnego w 15 minucie (faul na Zbyszku Dziejmie), a także trafieniu „Kufla” w 30 minucie. Po zmianie stron ten wynik utrzymywał się do 72 minuty kiedy kontaktowego gola zdobył Marcin Jaromiński. W tym momencie „gwiazdy” jakby spuściły z tonu nie chcąc psuć świętowania dla drużyny LZS’u czego efektem były jeszcze dwie stracone bramki zdobyte przez Karola Bagińskiego w 84 minucie i Adama Parczyńskiego w 87 minucie. Sędziujący to spotkanie arbiter Andrzej Krutul nic nie doliczył do regulaminowego czasu i LZS wygrał z Gwiadami 3-2. Gratulujemy tego okrągłego jublileuszu!

Skład LZS Choroszcz: Skład LZS Choroszcz: Damian Mojsak, Piotr Szumkowski, Michał Bychowski, Karol Bagiński, Alan Worobiej, Dawid Konopko, Piotr Wróblewski, Adam Parczyński, Jacek Ambroziak, Wiesław Roszkowski, Marcin Jaromiński, Kewin Kajewski, Jacek Dąbrowski, Mateusz Mnich, Filip Roszkowski, Robert Szawluk

Skład Gwiazdy Ligi Gminnej: Marcin Samojłowicz (Lambada), Karol Siemieniuk (Promil), Barłomiej Silwonik (Izbiszcze), Mariusz Gałczyk (Lambada), Mateusz Roszkowski (Zaczerlany), Krzysztof Gryg (Piorun), Kamil Pyczot (Lambada), Cezary Półkośnik (Lambada), Rafał Olsiewicz (Izbiszcze), Zbigniew Dziejma (Izbiszcze), Adam Łodziński (Piorun), Rafał Lenczewski (Lambada), Daniel Dziejma (Izbiszcze), Piotr Jaworowski (Piorun)