0
  17

  ⚡EKOINSTAL - FOTOWOLTAIKA, POMPY CIEPŁA, REKUPERACJA, ŁADOWARKI DO SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH⚡

  / Popularny

  Zastanawiasz się czy warto zainwestować w fotowoltaikę lub pompę ciepła? Szukasz najlepszego rozwiązania? Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania oraz przygotujemy spersonalizowaną ofertę.

  Jesteśmy przedsiębiorstwem, które na rynku OZE jest od ponad 8 lat. Główne kierunki naszej działalności to sprzedaż wraz z montażem instalacji fotowoltaicznych, pomp ciepła oraz wentylacji z rekuperacją, lecz zajmujemy się również zakładaniem stacji ładowania samochodów elektrycznych, stacji uzdatniania wody, kolektorów solarnych oraz kotłów C.O.

  Pomagamy też beneficjentom przy składaniu wniosków o dotacje z programu „Czyste Powietrze”.
  W ofercie mamy produkty wysokiej jakości, współpracujemy z międzynarodowymi markami, takimi jak NIBE, LG, Fronius, Huawei oraz Solar Edge. Realizujemy zlecenia zarówno od osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw.

  Zlecenia realizujemy od początku do końca w pełni profesjonalnie i nie pozostawiamy naszych klientów samych sobie, ponieważ na wstępie udzielamy rozbudowanego instruktażu odnośnie eksploatacji danej instalacji. Bardzo zależy nam na dobrych, przyjacielskich stosunkach z klientami, aby wspominali nas jak najlepiej.

  Nie czekaj, zamów bezpłatny audyt już dziś!

  Tel.: 732 680 001
  e-mail: pawel.z@ekosintal.org.pl

  • Listing ID: 38527
  Kontakt

  Kontakt z właścicielem