Certyfikat Kompetencji Zawodowych kurs Białystok Podlaskie

Usł. Pozostałe / Dodane 3 tygodnie temu

1,400,00 zł

Kurs Certyfikat Kompetencji Zawodowych Przewoźnika Drogowego oraz Spedytora.
    Chcesz uzyskać licencję transportową czy też spedycyjną na terenie całej Unii Europejskiej ?
    Zapraszamy na szkolenie w naszej firmie Koal
    Certyfikat Kompetencji Zawodowych Przewoźnika (przewoźnika drogowego rzeczy oraz spedycja) CKZ/CPC.

Aktualne terminy i miasta gdzie uczymy w 2021r na stronie firmy KOAL

Celem kursu w firmie Koal jest przygotowanie Państwa do zdania z wynikiem pozytywnym 4-ro godzinnego egzaminu i otrzymania Certyfikatu Kompetencji Zawodowych Przewoźnika Drogowego , dzięki któremu to będziecie Państwo mogli założyć lub zarządzać firmą transportową jak również spedycyjną, a przede wszystkim otrzymać licencję na transport rzeczy w kraju i za granicą oraz licencję spedycyjną międzynarodową.
    Certyfikat uzyskany w Polsce ważny jest w Całej Unii Europejskiej ( oraz Anglii).
    Kursanci firmy Koal otrzymują wszystkie niezbędne pomoce w postaci testów wielokrotnego wyboru omawiamy również wszystkie przykładowe zadania, z którymi zetkną się Państwo na egzaminie w ITS oraz udostępniamy wiele innych, cennych pomocy.
    W odróżnieniu od amatorskich ośrodków nasza firma Koal od 19 lat opiekuje się każdym kursantem od początku szkolenia, aż do uzyskania pozytywnego wyniku z egzaminu.

W bieżącym roku odnotowaliśmy 97% zdawalności za pierwszym podejściem!

Firma Koal Serdecznie zaprasza na kurs certyfikat kompetencji zawodowych przewoźnika drogowego osoby które nigdy nie miały do czynienia z transportem – dla nas wystarczy by kursant czy też kursantka potrafiła mówić po polsku, umiała posługiwać się kalkulatorem i miała ukończone 18 lat , gdyż jest to warunek uzyskania certyfikatu kompetencji zawodowych.

Wykładowcy firmy Koal dołożą wszelkich starań, by Państwo podeszli do egzaminu tylko raz i otrzymali wynik pozytywny z egzaminu.
    Opiekunem Państwa w 2021r będzie Pani Violetta Jankowska ( patrz opinie na stronie Koal).

Serdecznie zapraszamy do KOAL.
    Aktualne terminy i miasta gdzie uczymy w 2021r na stronie firmy KOAL.

Tel. 536 499 499

Licencja transportowa : https://www.koal.com.pl/licencja-transportowa-spedycyjna

Cena szkolenia: 1400zł

certyfikat kompetencji zawodowych,certyfikat kompetencji zawodowych przewoźnika drogowego,kurs na certyfikat kompetencji zawodowych,licencja transportowa,kurs CPC,Kurs spedytora,Certyfikat spedycyjny