0
  0

  ### Dietetyk - Fitness - Suplementacja - Doradztwo dojazd / online ###

  Popularny 

   Usł. Zdrowotne / Dodane 5 dni temu

  1,00 zł

  Witaj!

  Skoro tu zajrzałeś oznacza że jesteś na dobrej drodze do przemian w swoim życiu. Szukasz rozwiązań, które znacznie poprawią Twój stan zdrowia i samopoczucie oraz przyczynią się do spadku zbędnych kilogramów? W pełni Ciebie rozumiem, sam miałem taki problem i wiem jak z niego wyjść. Pomogłem również wielu osobom zapewne podobnych do Ciebie. Od lat zajmuje się tą tematyką dietetyki, suplementacji oraz fitness. Również ukończyłem w tym kierunki nauczanie. Także zapewniam że nie są to puste słowa. Zachęcam do zapoznania się również z opiniami moich pacjentów, którzy znacząco poprawili swój komfort życia.

  Nie wiem czy zastanawiałeś się jak prowadzisz swoje życie? Stres, brak ruchu, nienormowane godziny posiłków, śmieciowe jedzenie czy chociażby używki. To wszystko przekłada się na twoje ja – jak się czujesz, co chcesz lub czego Ci się nie chce. W skrócie jakie życie prowadzisz. Chcę powiedzieć, że za pomocą paru prostych trików, sumienności i małych nakładów finansowych można zrzucić kilogramy, odświeżyć ciało i umysł a nawet wiele chorób złagodzić lub nawet cofnąć. Jest to jak dla mnie bez wątpienia.

  Kiedy zdasz sobie sprawę jak bardzo brak lub dotychczasowa dieto-terapia była nieskuteczna, to warto żebyś zaczęła sobie uświadamiać, jak niewiele potrzeba, by to zmienić. Nie wyobrażaj sobie, ile pieniędzy mogłabyś stracić współpracując z niekompetentnymi dietetykami, ponieważ chciałbym uświadomić Ci jak łatwo możesz zacząć korzystać z moich usług i ile korzyści Ci to przyniesie. Nim zdecydujesz się na współpracę ze mną, spróbuj przejrzeć oferty innych dietetyków, by w pełni i do końca być pewna swojej decyzji. Nie myśl, że jestem najlepszy i inni dietetycy oferują gorszą jakość usług.

  Gwarantuję:
  – Pełen profesjonalizm,
  – Rzetelne i efektywne przekazanie wiedzy,
  – Wieloletnie doświadczenie w temacie dietetyki, suplementacji i fitness,
  – Indywidualnie dobrane programy żywieniowe, suplementacyjne i fitness,
  – Dojazd do klienta lub konsultacje online,
  – Komfortową i przyjazną atmosferę,
  – Atrakcyjne ceny.

  Kontakt – 668108551 Adam.
  Zapraszam do współpracy.

  Kontakt

  Białystok,15-660 Show Phone Number ***** https://www.facebook.com/pg/Dietetyka-Suplementacja-Fitness-Przemys%C5%82aw-%C5%81api%C5%84ski-111774477249065/about/?ref=page_internal

  Kontakt z właścicielem