0
  4

  Domek Drewniany Letniskowy Całoroczny 20m2 4m/5m

  / Popularny

  Producent Domków oferuję nowy piętrowy domek do samodzielnego montażu 20m2  4m/5m.
  Wykonanie nasze jest ładne i estetyczne.

  Wykonamy dla ciebie każdy wymiar.

  Domek letniskowy o wymiarach podstawy 4m/5m 20m2.                        Do samodzielnego montażu / montaż prosty z instrukcją i kontaktem telefonicznym podczas montażu.

  Wykonany z konstrukcji szkieletowej certyfikowanej co jest bardzo ważne na jego wytrzymałość z możliwością zastosowania ocieplenia. Domek z konstrukcją szkieletową jest bardziej stabilny i dobrze docieplony.

  Ściany i dach wykonany z deski pióro wpust z zewnątrz o grubości 15mm. Wszystkie deski są starannie wykonane bez pęknięć i dziur strugane i szlifowane z każdej strony. Możliwość zmiany grubości deski.

  Ocieplenie możliwe do wykonania pomiędzy deską zewnętrzną i wewnętrzną jest konstrukcja w której umieszczamy wełnę , styropian lub pianę pur. Grubość ocieplenie jaką możemy umieścić w domku to 9,5cm – 12cm. Możliwość wykonania grubszej konstrukcji do umieszczenia większego docieplenia.

  Taras przed domkiem w standardowym wymiarze również możliwość zmiany wielkości tarasu lub jego całkowite zabudowanie.

  Balustrada na tarasie może być wykonana na kilka sposobów wyglądu: deski przykręcone od czoła lub z konstrukcji po między słupkami pionowymi według życzenia klienta.

  Schody rozkładane do wyjścia na piętro w cenie domku. Posiadamy również schody stałe szersze i bardziej stabilne.

  tel. 663 757 357
  info@domki-zylajek.pl
  www.domki-zylajek.pl  

  • Listing ID: 37645
  Kontakt

  Kontakt z właścicielem