0
    2

    Doradca klienta w branży finansowej BIAŁYSTOK i okolice

     Szukam Pracownika / Dodane 4 dni temu

    Eden Finance to instytucja finansowa, która specjalizuje się w udzielaniu kredytów konsumenckich.

    Poszukujemy Doradców Klienta w Białymstoku i okolicach!

    OPIS STANOWISKA:
    1. sprzedaż produktów finansowych W TERENIE,
    2. prowadzenie aktywnych działań w zakresie pozyskiwania klientów,
    3. podejmowanie działań marketingowych na wyznaczonym terenie,
    4. nastawienie na budowanie pozytywnych, długotrwałych relacji z klientami.

    WYMAGANIA:
    – łatwość nawiązywania kontaktów,
    – wysoka kultura osobista,
    – samodzielność w działaniu,
    – umiejętność przekonywania innych.

    OFERUJEMY:
    – zatrudnienie na umowę zlecenie,
    – system wynagrodzeń oparty o jasne i przejrzyste zasady (atrakcyjny system prowizyjno-premiowy),
    – stabilne warunki pracy – długoterminowa współpraca,
    – szkolenie,
    – wsparcie kierownika,
    – elastyczność – pracę można pogodzić z obecnym zatrudnieniem,
    – narzędzia niezbędne do wykonywania pracy (telefon komórkowy).

    ZADZWOŃ KONIECZNIE:
    TEL.: 517-090-224
    E-MAIL: rekrutacja.eden@edenfinance.pl

    • Listing ID: 43382
    Kontakt

    Białystok Show Phone Number ***** http://www.edenfinance.pl

    Kontakt z właścicielem