0
    1

    hydraulik, monter instalacji C.O

     Szukam Pracownika / Dodane 7 dni temu / Popularny

    17,000,00 zł

    Poszukujemy doświadczonych hydraulików do pracy w Niemczech.
    Miejsce pracy: okolice Frankfurtu nad Menem.
    Zadania:
    • Remonty łazienek ( wymiana rur na nowe) w różnych systemach, rurki miedziane albo ściskowe,
    • Instalacje C.O. : piece na gaz , olej ,pompy ciepła, ogrzewanie podłogowe,
    • Rekuperacja,
    • kanalizacja,
    Oferujemy:
    • stabilne zatrudnienie na korzystnych warunkach,
    • wynagrodzenie do ustalenia – stawka godzinowa 16-22€ w zależności od umiejętności i doświadczenia,
    • możliwość rozwoju zawodowego oraz długoterminowej współpracy,
    • gwarantujemy dobry standard zakwaterowania,
    • bezpieczne miejsce pracy,
    • pomoc w organizacji dojazdu do miejsca pracy,
    • wsparcie ze strony pracowników naszego biura,

    • możliwość regularnych zjazdów do Polski – częstotliwość do uzgodnienia,
    • jasne i przejrzyste warunki współpracy,
    • przyjazna atmosfera pracy,
    • nie pobieramy prowizji od pracownika,

    Nasze oczekiwania:
    • minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku hydraulika,
    • sumienność,
    Mile widziana znajomość języka niemieckiego oraz własne auto.

    Zainteresowanych prosimy o nadesłanie CV ze zdjęciem na maila : info@af-am.eu
    Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 8-16.
    Tel. 576 376 578, 502 66 33 65.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do
    AF-AM Sp. z o.o. z siedzibą w Jeleniej Górze przy ul. Karola Miarki 52 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    • Listing ID: 43032
    Kontakt

    58-500 Jelenia GóraBiałystok,58-500 Show Phone Number *****

    Kontakt z właścicielem