0
  1

  jak odzyskać ukochaną, ukochanego

  / Popularny

  Jeśli on/ona jest teraz z dziewczyną.chłopakiem, którą poznał/poznała krótko po zakończeniu waszego związku albo gorzej – jeśli zostawił cię dla innej,/innego mogę sobie wyobrazić, że jest to jeden z najcięższych okresów w życiu, z jakim musisz się zmierzyć.
  Niektórzy mówią, że bycie porzuconym przez ukochaną osobę może być nawet gorsze od bólu fizycznego i trudniejsze do wyleczenia. Kiedy były zostawia cię dla innej, sytuacja jest jeszcze bardziej przytłaczająca.
  Wiem, jak się czujesz i chcę Ci pomóc…….
  Miłosne rytuały umożliwjają tworzenie ciepłego i kochającego związku opartego na prawdziwej i bez warunkowej miłości czyniąc go wiecznym.
  Poznieważ rytuał zadziała zawsze niemal 100% jeśli ta druga osoba czuje coś. Rytual spotenguje to uczucie.
  Pozytywna energia która wypływa podczas rytuału tworzy najsilniejsze wibracje, które mają zdolność przekształcenia złamanej miłości w coś potężnego.
  Każdy człowiek ma w sobie źródło energii, której moc może spoczywać w uśpieniu w trakcie rytuału jest uwalniana ta moc.
  Każdy z nas potrzebuje miłości jak kwiat wody.
  Biała magia którą stosuje w rytuałach jest pozytywną duchową ścieżką. Fundamentem białej magii jest na pomaganie ludziom. To nie jest szkodliwe. Dlatego nie ma co się martwić . Żadna szkoda nie zostanie wyrządzona, a Twój ukochany/ukochana do Ciebie wróci i będzie Ciebie kochał po wieczność. Białe magiczne zaklęcia miłosne są niczym innym jak pomaganiem dwóm osobą by szczęśliwe się w sobie zakochali
  Zaklęcia miłosne to najczęstsze prośby z którymi się do mnie zwracacie. Oferuje je na czterech poziomach mocy.
  Napisz do mnie a ja spersonalizuje najlepszy rytuał dla Ciebie. Wszystko jest zależne od tego jak skomplikowana jest Twoja relacja miłosna.

  • Listing ID: 38140
  Kontakt

  Kontakt z właścicielem