0
    0

    Komisjoner

    Dodane 1 miesiąc temu

    Agencja pracy HR QUALITY POLSKA Sp. z o.o. Sp. K. (KRAZ 12982) świadcząca kompleksowe usługi z branży HR. Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy pracowników na stanowisko:

    KOMISJONER
    Praca w Niemczech w miejscowości Malsfeld

    Zakres obowiązków:
     komisjonowanie produktów na magazynie drogerii ze słuchawkami,
     praca w systemie pick by voice,
     praca 7,6 godzin dziennie dwu zmianowa od poniedziałku do piątku, pracująca sobota na jedną zmianę
     miesięcznie ok. 180h pracy.

    Wymagania:
     znajomość liczebników w j. niemieckim,
     doświadczenie w pracach magazynowych bądź produkcyjnych.
    Oferujemy:
     niemiecką umowę o pracę na okres 6 msc,
     wynagrodzenie 11,15€ brutto/h,
     dodatki za pracę w godzinach nocnych +25% stawki godzinowej,
     zakwaterowanie płatne około 225 Euro/msc. w zależności od lokalizacji
     możliwość pracy dla par

    Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji na powyższe stanowisko, proszone są o kontakt za pośrednictwem platformy.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

    • Listing ID: 39285
    Kontakt

    Kontakt z właścicielem