LEKTOR JĘZYKA OBCEGO: angielski, hiszpański, francuski, rosyjski, ukraiński i inne!

Praca / Dodane 2 tygodnie temu

MOOSE Centrum Języków Obcych już od 1994 roku specjalizuje się w prowadzeniu kursów językowych indywidualnie lub w małych grupach. Przez wszystkie te lata zdobyliśmy cenne doświadczenie w realizacji kursów językowych dla klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Prowadzimy kursy językowe w wiodących polskich firmach i instytucjach już w prawie 200 miastach na terenie Polski.
    Przez cały ten czas podjęliśmy współpracę z tysiącami lektorów, którzy razem z nami rozwijają pasję do nauczania języków obcych, dlatego poszukujemy na najbliższy rok szkolnym 2022/2023r.

POSZUKUJEMY LEKTORÓW JĘZYKA OBCEGO :

angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, włoski, ukraiński, rosyjski, polski dla obcokrajowców

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU LEKTORÓW MOOSE, jeśli:
    ✓ za 2 godziny pracy dziennie chcesz zarabiać od 1.750 zł do 2.350 zł miesięcznie (w zależności od miasta)
    ✓ za 4 godziny pracy dziennie chcesz zarabiać od 3.500 zł do 4.700 zł miesięcznie (w zależności od miasta)
    ✓ znasz bardzo dobrze wybrany język i lubisz uczyć
    ✓ zależy Ci na postępach Twoich uczniów
    ✓ chcesz zdobyć cenne doświadczenie
    ✓ jesteś elastyczny i z optymizmem patrzysz na świat
    ✓ chcesz otrzymywać przewidywalne wynagrodzenie

PERSPEKTYWY DLA CIEBIE:
    • w przeciwieństwie do wielu szkół językowych opłacamy naszym lektorom składki na ubezpieczenie zdrowotne i społeczne
    • dokładnie sprecyzowane zasady współpracy
    • klarowna umowa
    • terminowe wypłacanie wynagrodzeń
    • wysokość Twojego wynagrodzenia zależy od Ciebie
    • możliwość zaliczenia praktyk studenckich
    • PRACĘ W WYBRANYM PRZEZ SIEBIE REJONIE MIASTA
    • elastyczny czas pracy
    • OPIEKĘ METODYCZNĄ i bezpłatne ksero

PRZYGOTUJEMY CIĘ DO PRACY W MOOSE Centrum Języków Obcych:

Nie musisz mieć bogatego doświadczenia. Na start przeszkolimy Cię – dowiesz się jak nauczać, z jakich metod korzystać. Do tego przez cały okres współpracy zapewniamy bezpłatny dostęp do naszej biblioteczki językowej. W razie pytań, wątpliwości masz możliwość skonsultowania się z Działem Metodycznym.

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: bialystok@moose.pl lub złożyć poprzez naszą stronę www.moose.pl do 30.06.2022r.
    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.
    W CV prosimy o zawarcie poniższej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018,poz.1000 oraz zgodnie z Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

• Listing ID: 43313

Białystok Show Phone Number ***** http://www.moose.pl