Mieszkanie na sprzedaz 2 pokojowe Nowe Bojary

Na Sprzedaż / Dodane 4 tygodnie temu

360,000,00 zł

2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 32, 19 m2 w Białymstoku na osiedlu Nowe Bojary.
    Mieszkanie mieści się na kondygnacji 4 pietrze 3 w 10 piętrowym bloku z 2016 roku.

Mieszkanie składa się z: sypialni, łazienki z wc oraz salonu z aneksem kuchennym, z wyjsciem na balkon.
    Mieszkanie w dobrym stanie technicznym i wizualnym.
    Mieszkanie jest zadbane, wykończone w nowoczesnym stylu. Na podłogach położone są panele oraz gres, natomiast ściany są w kolorze białym.
    Mieszkanie jest umeblowane i obecnie wynajmowane – gotowiec inwestycyjny!
    Do mieszkania przynależy komórka lokatorska.

Czynsz administracyjny: około 355 zł z zaliczkami na wodę i ogrzewanie.

W pobliżu znajduje się: przedszkole, szkoła podstawowa, liceum/technikum, uczelnia, basen, fitness, siłownia, plac zabaw, rower miejski, apteka, bank, bar, bazarek, fryzjer, galeria handlowa, kwiaciarnia, piekarnia, poczta, przychodnia, restauracja, sklep spożywczy, salon kosmetyczny.
    Szczegoly do omówienia
    Możliwość dogadania z umeblowaniem