NAUCZYCIEL KOREPETYTOR matematyki, fizyki, chemii, geografii, biologii i innych przedmiotów

Szukam Pracownika / Dodane 2 tygodnie temu

Od 1994 roku specjalizujemy się w nauczaniu indywidualnym lub w małych grupach. Przez wszystkie te lata zdobyliśmy cenne doświadczenie w realizacji kursów przedmiotowych i językowych dla klientów indywidualnych.
    Jako MOOSE Polecane Korepetycje realizujemy dla naszych klientów także kursy i korepetycje w postaci zajęć z przedmiotów szkolnych.
    Przez cały ten czas podjęliśmy współpracę z tysiącami lektorów i nauczycieli, którzy razem z nami rozwijają pasję do nauczania.
    W roku szkolnym 2022/23r. poszukujemy nauczycieli na stanowiska:

NAUCZYCIEL/KOREPETYTOR
    matematyki, fizyki, chemii, języka polskiego, geografii, biologii, informatyki oraz historii.

matematyka, fizyka, chemia, język polski, biologia, geografia, historia, informatyka i wiele innych przedmiotów

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU NAUCZYCIELI MOOSE Polecane Korepetycje:
    ✓ jeśli za 2 godziny pracy dziennie chcesz zarabiać od 1.600 do 1.900 zł miesięcznie (w zależności od miasta)
    ✓ jeśli za 4 godziny pracy dziennie chcesz zarabiać od 3.200 do 3.800 zł miesięcznie (w zależności od miasta)
    ✓ znasz bardzo dobrze dany przedmiot
    ✓ zależy Ci na postępach Twoich uczniów
    ✓ chcesz zdobyć cenne doświadczenie
    ✓ jesteś elastyczny i z optymizmem patrzysz na świat
    ✓ chcesz otrzymywać przewidywalne wynagrodzenie

PERSPEKTYWY DLA CIEBIE:
    • w przeciwieństwie do wielu szkół opłacamy naszym nauczycielom składki na ubezpieczenie zdrowotne i społeczne
    • dokładnie sprecyzowane zasady współpracy
    • klarowna umowa
    • terminowe wypłacanie wynagrodzeń
    • wysokość Twojego wynagrodzenia zależy od Ciebie
    • możliwość zaliczenia praktyk studenckich
    • PRACA W WYBRANYM PRZEZ SIEBIE REJONIE MIASTA
    • elastyczny czas pracy
    • opiekę metodyczną i bezpłatne ksero

PRZYGOTUJEMY CIĘ DO PRACY W MOOSE Polecane Korepetycje:

Nie musisz mieć bogatego doświadczenia. Na start przeszkolimy Cię – dowiesz się jak nauczać, z jakich metod korzystać. W razie pytań lub wątpliwości masz możliwość skonsultowania się z Działem Metodycznym.

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: bialystok@moose.pl lub złożyć poprzez naszą stronę www.polecanekorepetycje.pl do 30.06.2022r.
    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.
    W CV prosimy o zawarcie poniższej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018,poz.1000 oraz zgodnie z Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

• Listing ID: 43317

Białystok Show Phone Number ***** http://www.moose.pl