Płatne staże, darmowe kursy zawodowe

Popularny

Praca / Dodane 3 tygodnie temu

PSDiK realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich – „Aktywni na co dzień, aktywni w pracy.” Zapraszamy osoby bezrobotne, korzystające z pomocy społecznej, zamieszkałe na terenie miasta Białystok, powiatu białostockiego, oraz miasta Mońki , powiatu monieckiego. Oferujemy profesjonalny coaching zawodowy, a także dobór kursu do indywidualnych predyspozycji i zapotrzebowań rynku pracy.
    Proponujemy kursy na:
    Kat. C. wraz z kwalifikacją, kat. B, kat. D wraz z kwalifikacją, asystenta do spraw księgowości, kurs stylizacji paznokci z elementami wizażu, gorseciarstwa, opiekuna osób zależnych, elektromontera, montera urządzeń sanitarnych, magazyniera.

Oraz wiele innych…
    STYPENDIA SZKOLENIOWE