0
  0

  POLECANY DIETETYK CDS BIAŁYSTOK WAKACJE W NOWYM ROZMIARZE ODCHUDZANIE DIETA

   Usługi / / Popularny

  299,00 zł

  Poradnia dietetyczna Centrum Dietetyki Stosowanej zapewnia opiekę dietetyka w procesie odchudzania, indywidualne plany dietetyczne dostosowane do potrzeb pacjenta, wsparcie dietetyka przez cały okres, możliwość korzystania z konsultacji online z dietetykiem oraz modyfikacji jadłospisu w trakcie stosowania diety. Doświadczenie dietetyków z CDS zapewnia bezpieczne metody odchudzania, wysoką efektywność diet odchudzających opartych na znanych i lubianych przez pacjenta produktach oraz znaczną poprawę stanu zdrowia, dzięki wyłączeniu z diety produktów wywołujących nietolerancje pokarmowe, uzupełniających niedobory składników odżywczych oraz uwzględniających stan zdrowia pacjenta. Dieta opracowana przez dietetyka z CDS pozwala na uniknięcie ryzyka wielu chorób dietozależnych tj. otyłość, cukrzyca, insulinooporność, choroby układu krążenia, choroby tarczycy, Hashimoto oraz trwałą i bezpieczną redukcję masy ciała. Poradnia CDS opracowała pakiety usług dietetycznych zapewniających możliwość wyboru ilości wizyt kontrolnych pozwalających ocenić postępy w odchudzaniu, skorzystania z wyboru częstotliwości modyfikacji jadłospisu w diecie oraz formy kontaktu z dietetykiem. Promocyjny pakiet START PLUS oferowany przez Centrum Dietetyki Stosowanej za jedyne 299zł zapewnia:
  konsultację z dietetykiem połączoną z analizą składu ciała,
  dietę dostosowaną do potrzeb organizmu, uwzględniającą upodobania kulinarne, tryb życia, rodzaj wykonywanej pracy oraz możliwości finansowe,
  wizytę kontrolną obejmującą opracowanie nowego jadłospisu/nowych przykładów potraw,
  opiekę dietetyka na okres 2 miesięcy.
  Skorzystanie z usług poradni dietetycznej CDS oraz doświadczenia dietetyków pozwala naturalnie, zdrowo i bez efektu jo-jo schudnąć do lata nawet 6-8kg i cieszyć się efektami odchudzania w trakcie plażowania. Poradnia CDS posiada wieloletnie doświadczenie w opracowywaniu diet redukcyjnych, oczyszczających, leczniczych zapewniających pożądane rezultaty w odchudzaniu, gwarantujących znaczną poprawę kondycji fizycznej oraz pozytywne zmiany związane z poprawą samopoczucia, poczucia własnej wartości. Wizyta u dobrego dietetyka pozwoli na trwałą zmianę nawyków żywieniowych, zastąpienie produktów w diecie zdrowymi odpowiednikami oraz edukację żywieniową, która może służyć całej rodzinie i przyjaciołom. Poradnia dietetyczna CDS dysponuje nowoczesnym urządzeniem do analizy składu ciała, w komfortowo urządzonym gabinecie w poradni znajdującej się przy ul. Św. Andrzeja Boboli 1. Centrum Dietetyki Stosowanej jest najchętniej polecaną poradnią dietetyczną, a dietetycy z wieloletnim doświadczeniem klinicznym zapewniają skuteczne leczenie nadwagi, otyłości dzieci, młodzieży i dorosłych. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą poradni CDS na www.cds-dieta.pl lub kontaktu telefonicznego pod numerem 792 930 144.

  • Listing ID: 39203
  Kontakt

  Św. Andrzeja Boboli 1Białystok,15-649 Show Phone Number ***** http://www.cds-dieta.pl

  Kontakt z właścicielem