Poszukujemy działek na terenie POLSKI PÓŁNOCNO - WSCHODNIEJ do wydzierżawienia na 25 lat pod FARMĘ FOTOWOLTAICZNĄ

Popularny

Kupię / Dodane 3 tygodnie temu

Poszukujemy działek na terenie POLSKI PÓŁNOCNO – WSCHODNIEJ do wydzierżawienia na 25 lat pod farmę fotowoltaiczną
    • powierzchnia minimum 2 ha
    • szerokość min. 80 m.b.
    • grunty niskiej klasy
    • z dostępem do drogi utwardzonej
    • linia średniego napięcia w promieniu do 1km
    To się naprawdę opłaca!!!
    Oferty przygotowujemy po uzyskaniu pełnej informacji na temat konkretnych działek. Podawanie zbyt ogólnikowych informacji nie pomaga, naszym zdaniem, w rzetelnej obsłudze klientów i wprowadza niepotrzebne niedomówienia.
    W związku z powyższym prosimy podać:
    Identyfikator działki
    1. Województwo
    2. Powiat
    3. Gminę
    4. Obręb
    5. Nr działki
    6. Powierzchnia
    7. Dostęp do sieci elektrycznej
    8. Dostęp do ciągów komunikacyjnych, dróg
    9. Imię i nazwisko właściciela – nie obowiązkowo
    10. Nr telefonu – w celach kontaktowych
    Mając powyższe dane jesteśmy w stanie przedstawić Państwu bardzo korzystną ofertę dzierżawy.
    Dane są potrzebne do przygotowania pełnej oferty dostosowanej do obwiązującego prawa w Polsce.
    Pozyskane dane nie służą niczemu innemu jak tylko zindywidualizowanej ofercie.
    Przygotowana propozycja jest tylko i wyłącznie do wiadomości zainteresowanych stron.
    To się naprawdę opłaca!!!
    www.greenpv.pl tel. 737 455 229

Show Phone Number ***** http://www.greenpv.pl