0
  1

  Projekt Elewacji na zdjęciach / Wizualizacje 3D

  / Popularny

  Oferujemy profesjonalny projekt elewacji twojego domu!
  www.elewacyjnie.pl

  Masz problem z wyborem koloru elewacji w Twoim domu? Nie wiesz jakie dodatki będą wyglądać najlepiej? Szukasz inspiracji?

  DOBRZE TRAFIŁEŚ! Pomożemy Ci w tym!

  Elewacja to wydatek kilkunastu tysięcy złotych. Projekt graficzny daje możliwość dokonania właściwego wyboru i uniknięcia rozczarowania.

  Skorzystaj z naszych wskazówek i obejrzyj projekt jeszcze przed realizacją!

  Najważniejsze, aby projekt który przygotujemy spełnił wszystkie Twoje wymagania. Staramy się dobrze poznać Twój gust i doradzamy najlepsze rozwiązania materiałowe.

  Przygotowanie propozycji dla Ciebie zajmie kilka dni zależnie od wielkości zamówienia oraz zakresu prac. Zadzwoń do Nas i sprawdź jak szybko otrzymasz projekt.

  Nie ograniczamy działań lokalnie. Niezależnie od tego gdzie budujesz możemy pomóc Ci z wizualną stroną Twojego domu. Masz pytania? Napisz do nas lub zadzwoń.

  Jak zamówić projekt?

  Zrób kilka ujęć swojego domu w świetle dziennym. Jeszcze nie ten etap? Przygotuj wizualizację domu, którą otrzymałeś przy zakupie projektu lub skontaktuj się z nami w celu przygotowania indywidualnej oferty.

  OPISZ SWOJE POMYSŁY I WARUNKI ZABUDOWY
  Przygotuj krótki opis stylu, który chciałbyś zastosować na swoim domu. Nie masz zupełnie pomysłu? Doradzimy Ci. W niektórych przypadkach wygląd zewnętrzny budynku regulowany jest w Warunkach Zabudowy lub Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego, poinformuj nas o istotnych dla projektu zapisach.

  REALIZACJA
  Po przyjęciu zamówienia tworzymy koncepcje, które otrzymujesz w przeciągu kilku dni. Po otrzymaniu Twoich uwag i poprawek wprowadzamy zmiany. Zawsze zależy nam, abyś był zadowolony z rezultatu, dlatego zawsze masz prawo do wprowadzenia kolejnych poprawek.

  Zapraszamy do kontaktu:
  mail:
  elewacyjnie(at)gmail.com
  tel:
  578 027 738

  www.elewacyjnie.pl 

  • Listing ID: 36582
  Kontakt

  Kontakt z właścicielem